ESL One Frankfurt 2015 geliyor

2014 yılındaki başarılı ESL One’dan sonra tekrardan Frankfurt’a tekrardan gitmeyi düşünen ESL yönetimi sonunda bunu duyurdu. 2015 yılında ESL One Frankfurt’ta Dota severler ile buluşacak. Yine Commerzbank Aerna’da yapılacak olan turnuva ile ilgili bazı detaylar şöyle;

Stadyum Düzeni

Ekranlar öncesi turnuvada olduğundan daha iyi durumda olacak. Açısı biraz daha değiştirilerek daha fazla alandan görülmesi sağlanacak: Yapılacak düzeltmeler ile birlikte Premium bölümündeki kişilerin daha iyi görüntü alması sağlanacak. Diğer bilet sahipleri için de bu durum daha iyileşmiş olacak. 2 ekran eklemesi ile de görüntünün her yerden çok daha rahat görülmesi amaçlanacak. Ayrıca yakın bir zamanda siteden nasıl bir düzen olacağına dair bilgiler verilecekmiş.

Biletler

Birkaç gün içerisine detayları açıklanacak olan biletler yine önceki turnuvada olduğu gibi 3’e ayrılmış durumda. Bunlar Premium, Haftasonu ve Günlük biletler. Ayrıca yepyeni bir bilet türünden daha bahsediyorlar ama nasıl bir şey olacağını belirtmemişler, sürpriz olacak galiba. Biletlerin fiyatları gittikçe artacak şekilde olacakmış. Yani bu haftalarda bilet alanlar, sonraki haftalarda alacak olanlardan daha az ücret ödemiş olacak.

Takvim ve Düzenleme

Önceki turnuvada yaşanan aksaklıkların önüne geçmek için bu turnuva için önceden hazırlıklar başlamış. Özellikle de bileklikler hakkında bir çalışma yapılıyormuş ve önümüzdeki turnuvada bir gün öncesinden bu işlemlerinizi tamamlama ihtimaliniz olabilirmiş. Bu durumun yanında bir de maçlar arasında daha fazla süreler olmasını sağlayacaklar. Önceki turnuvada yaşanan aksaklıklar sebebi ile turnuva finali BO3 olmuştu ama bu defa kesinlikle bir BO5 final göreceğimizi belirtiyorlar.

Premiumlar için Yemek ve İçecekler

Bu konuda bayağı geri dönüş aldıklarını belirtiyor ESL ekibi ve bu konuda bayağı bir düzenleme yapılacağını bildirmişler. Bu defa turnuvada Premium bilet sahiplerine zamanında yiyeceklerin ulaşacağını ve sorunlar olmayacağı söylüyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir