Entwined’un Çıkışına Az Kaldı!

İlk olarak E3 2014’de heyecanlı bir şekilde kendini göstermiş olan ve akabinde PSN’de hemen kullanıcıların indirilmesine sunulan Entwined, diğer platformlar içinde kısa süre içerisinde çıkacak gibi görünüyor. Bizlerde MMO Games Türkiye ekibi olarak şimdiden takip etmeye başlamış bulunuyor.

PS Vita ve PS3 Sahiplerine Müjde!

Entwined, çok kısa süre içerisinde PS3 ile PS Vita kullanıcılarına sunulmuş olacak. Bu plâtformlar için satışı başlayacak olan oyunu satın almak adına şimdiden hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz oyun hakkında bilgi sahibi olmayanlar içinde ufak bir özet geçelim. Entwined için genel anlamda bir aksiyon oyunu diyebiliriz. Fakat saf bir aksiyon oyunu olarak tasarlanmamış. Genelde müzikal bir ağırlığı olan ve aksiyon ile birleşen içeriği sayesinde bizlere farklı bir deneyim yaşatacak olan oyunda, çok farklı yenilikler mevcut. Oyun içerisinde yer alan ana karakterler balık ve kuş… Gerek karakterlerin farklı olması, gerekse de içeriğin çok farklı bir şekilde sunulması, şimdiden büyük bir heyecan yaratmış durumda.

Her ne kadar kısa süre içerisinde çıkacağını direkt olarak Sony yetkilileri duyurmuş olsa da net bir tarih şuan söz konusu değil. Tarih ile ilgili güncel gelişmeleri ve bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir