Enter The Game Bruce Lee Mobil Oyun İncelemesi

enter-the-game-bruce-lee-mobil-oyun-incelemesi

Çocukluğumuzun baş kahramanı olan Bruce Lee’nin muhteşem oyunu Enter The Game, mobil versiyonu ile karşımıza çıkıyor, bakalım oyun incelemesinde neler var.

Yıllarca süper insan olarak bildiğimiz Bruce Lee’nin Enter the Game of Death filminin adından esinlenilip oyunda da bu ismin kullanılmasına karar verilmiş. Böyle bir efsanenin oyunları hali hazırda, bilgisayar, konsollar ve birçok platformda karşımıza çıkmıştı, Bruce Lee Vakfının lisansladığı ilk ve tek oyun Enter The Game oldu.

Enter The Game, abartı bir oyun olmasa da 40 farklı hikaye ile karşımıza çıkıyor. Görüntü kalitesi olarak çok tatmin olmayabilirsiniz, iki boyutlu ögelerin çok olduğu oyunda, sinirlendiğinizde, süper güç kullandığınız grafiklerdeki değişim sizi etkileyecek kadar güzel olabiliyor. Oyunda, nostalji filmlerinde olan görselliklere rastlayabilirsiniz, oyunun en sevdiğim yanı ise, Bruce Lee’nin kendi sesinin oyunda kullanılması olmuş.

Tek elle kolaylıkla oynayabildiğiniz Enter The Game’de, karakterinize yön vererek ilerliyorsunuz, bu sırada karşınıza gelenleri pataklıyorsunuz, zamanla çok güçlü yaratıklar sinir bozucu olabiliyor ama eminim hepsini yok edecek güce sahip olacaksınız.

Karakterinizi güçlü, dayanıklı ve daha öfkeli yaparak düşmanları kolay alt edebilirsiniz. kıyafetler bölümünde, filmde rastladığınız o klasik eşyaları görebileceksiniz, özellikle sarı renkli olan efsanedir, tekkende de bu giysiyi görebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir