End of Nations Beta

End of Nations Nedir?

End of Nations, Petrolglyph Games tarafından geliştirilen ve Trion Worlds tarafından yayınlanan bir MMORTS oyunudur. End of Nations klasik strateji oyun mantığı ile aksiyon oyun tarzının birleşimi ilerlemeli ve sosyal bir MMO oyunudur. End of Nations, oyuncuların toplu devasa savaşlara katılabilecekleri, birebir PvP’ler yapabilecekleri ve End of Nations’un ana NPC düşmanı olan Order of Nations ile savaşarak PvE yapabilecekleri bir oyundur. End of Nations’da kendi özel karakterinizi belirli sınıflar arasından seçerek oluşturabilir ve karakterinize tecrübe kazandırarak onu geliştirebilirsiniz.
[enter]
[singlepic id=2226 w=560 h=360 float=center]
[enter]
End of Nations, Free To Play olarak piyasaya sunulacak ve oyun içinde satılan eşyaların oyunda çok büyük bir etkisi olmayacak. Yani End of Nations ücretsiz oynanabilecek ve aynı zamanda para veren oyuncular çok büyük avantaj kazanmayacak.
[enter]
[singlepic id=2228 w=560 h=360 float=center]
[enter]
End of Nations Kapalı Betası 19 Temmuz 2012 tarihinde resmen açılmış olacaktır. Kapalı betaya katılmak isteyenlerin yerlerini şimdiden ayırmaları gerekmektedir.

End of Nations Betasına katılmak için burayı tıklayabilirsiniz.
[enter]
[singlepic id=2239 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Facebook’tan End of Nations Beta Keyi Kazanın

End of Nations Betasına kaydınızı yaptınız ve beklemek istemiyor musunuz? öyleyse hemen burayı tıklayın ve End of Nations facebook sayfasından bir beta key kapın! ama unutmayın ki sizin gibi beta key kapmayı bekleyen binlerce End of Nations meraklısı bu sayfada bekliyor olacak yani biraz sabırlı olmalısınız.

End of Nations Resmi Tanıtım Videosu:

End of Nations Resimleri:

[nggallery id=90]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir