En Popüler Mobil Android Yarış Oyunu Asphalt 8

en-iyi-araba-yarisi-oyunlari-asphalt-8-inceleme

Asphalt 8 Anroid’in en çok popülerlik kazanmış olan oyunlarından bir tanesidir. Yarış kategorisinde bulunan bu oyun uzun süre büyük ilgi görmüştür ve halen ilgisine devam etmektedir. Google playden verdiğiniz destekler sayesinde yenilenip tekrardan güncelleştirilmiş hali ile çok daha iyi görünümlere ve ses kalitesine sahip olan Asphalt 8 daha eğlenceli hale getirildi. Ayrıca oyun içerisinde aracınızla giderken sizi daha aktif hale getireceğiniz düşünülen müzikler ile oyuna daha fazla bağlanacaksınız ve daha çok oynamak isteyeceksiniz. Hatta bu oyunu oynarken yarışacağınız arkadaşınızı bile bulmak isteyebilirsiniz.

Güncellenmemiş eski oyun içerisinde ki hız limitlerini unutun. Asphalt 8 oyununun güncellenmesiyle birlikte oyun içerisine gelen güçlendirilmiş motor, yeni araçlar, güçlendirilmiş özellikler sayesinde güncellenmemiş versiyonda ki hız limitlerini yeni araçlarınızla geçebilir, yeni rekorlara ulaşabilirsiniz.

 Yenilenen özelliklerin arasında oyun içerisinde araçların çıkardığı motor seslerinin de güçlendirildiğini ve oyunu oynarken size daha farklı bir haz uyandıracağını göreceksiniz. Eskisi gibi cılız bir ses yerine gerçek bir yarış arabasının canavar motorunun sesini hissedebileceğiniz bir yenilik güncelleştirme sayesinde gelmiştir.

Asphalt 8 oyunu güncelleştirildikten sonra aracınızla süratli bir şekilde giderken girdiğiniz rampalardan aracınızın 4tekerini havada görebilme imkanınız asphalt oyununun güncelleştirilmesi sayesinde artık mümkündür.

Asphalt oyunu içerisinde kariyer modunu seçip oynamaya başladığınızda kariyer modu 8 sezondan ve 180 bölümden oluşur. Ancak bu sayılar sizi korkutmasın. Oyun sizi sıkmayacağı için ve siz görevleri yapamadıkça daha çok heves edeceğiniz için yavaş yavaş bölümleri geçmiş olacaksınız.

Oyun içerisinde yaptığınız rekorları Asphalt 8 oyunu forumuna paylaşarak ne kadar hızlı ve iyi bir oyuncu olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Asphalt oyununun güncelleştirilmiş versiyonunu beğendiyseniz Google play üzerinden Asphalt 8 oyununu beğenerek ve destekleyerek oyunun daha yeni versiyonlarının çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir