En İyi Mobil Oyunlar Battle Camp İncelemesi

en-iyi-mobil-oyunlar-battle-camp-inceleme
Battle Camp oldukça derin bir oyun yapısına sahip alternatiflerine göre çok büyük bir veri tabanına sahip olan oyun olarak dikkat çekiyor. Öncelikle oyunun temel amacı savaş. Oyuncularına hem pvp yani birebir savaş imkanı sunuyor hem de ittifak halinde toplu olarak savaşmanın hazzını yaşatıyor. Bu raddede son derece gelişmiş olan canavar konseptiyle insanları kendisine çekmeyi başarıyor.

Battle Camp oyununda aktif olarak var olan 400ün üzerinde canavar yer alıyor. Siz elde ettiğiniz canavarları geliştirerek ve onları ele geçirerek kendi imparatorluğunuzu geliştiriyorsunuz. Aynı zamanda birlik sistemi sayesinde diğer oyuncularla eş zamanlı olarak birlikte savaşma imkanınız oluyor.

Oyun içinde para yani gold kazanarak gelişim sürecinizi hızlandırıyor yeni canavarlar için daha etkili bir hale geliyorsunuz. Birlikte savaşmanın verdiği hissiyatı verebilecek çok az oyun var mobil oyun piyasasında. Bunlardan biride Battle Camp. 10 milyona yakın online oyuncusuyla var olan oyun son dönemlerin en popüler oyunlarından biri. Oyun içerisinde bazı özel detaylara değinmek gerekirse nadir bulunan eşi pek olmayan canavarlar bulmanız sizi her zaman ileriye götürüyor.

 Herkeste olan sıradan canavarlar size savaşta bir üstünlük sağlayabilir. Ancak bu ender görülen canavarlara sahip olursanız hükümdarlığınız büyük ölçüde nam salacaktır. Oyunun birde puzzle durumu mevcut. Ele geçirdiğiniz hayvanlardan elinizde kalan parçalarla yeni bir canavar oluşturuyorsunuz. Bu bir nevi hayvanın evrim geçirmesi ya da fizyolojik olarak değişime uğraması gibi gözüküyor. Bu sayede yeni bir canavara sahip oluyorsunuz.

Battle Camp oyuncular arası gelişmiş iletişim ağı ve heyecan dolu senaryosuyla son derece ilgi çekici bir oyun. Aksiyon seven oyuncuların merakla oynadığı ve her geçen gün daha fazla yayılan oyun özellikle İOS kullanıcıları tarafından resmen revize edilmiş durumda. Battle Camp sizi savaşa teşvik ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir