En İyi Minecraft Köy Kodları

en-iyi-minecraft-köy-seed

Minecraft oyununda başarılı bir grafik çizmek istiyorsanız oyuna nereden başlayacağınız oldukça önemli. Bu noktada köy seedleri arasında yapacağınız seçimi bazı kriterlere göre yapmalısınız. Özellikle başlayacağınız yerin yakınında komşu köyler, cadı kulübeleri ve çöl tapınakları varsa sizden daha avantajlısı yoktur. Bu avantajı kullanabileceğiniz en avantajlı seedleri ise sizler için derledik.

 • Seed : -683486969

Adada bulunan bir köyüyle içeriğinde lav havuzu, su kaynağı ve bolca hayvan bulunduran bu seed gelişim için harika. Eğer kale kurarak etrafı keşfeden bir maceracı olacaksanız daha ideal bir seçim yok gibi gözüküyor.

 • Seed : -9065479248748140566

Çevresinde beş köy bulunan civarında da iki adet çöl tapınağına ev sahipliği yapan bu bölgede gelişim hızınıza inanamayacaksınız.

 • Seed : 7022332759775054181

Super Seed ismiyle Minecraft oyununda anılan bu bölge Reddit üzerinde yapılan oylamaların sonucunda en iyisi seçildi. Etrafındaki köy ve tapınak zenginliğinin yanı sıra erişilebilir olması cabası. Biome denildiğinde 2000 blokluk bir alan ve dokuz adet köyü çevresinde barındırmasıyla daha iyisi olduğunu zannetmiyoruz.

 • Seed : Juliard

Çevresinde çok fazla köy bulundurmamasına rağmen görsellik açısından en başarılı bölgelerin arasında yer alıyor. Söz konusu beklentiniz uyumluluk ve coğrafi güzellikse deneyin derim.

 • Seed : -912156475508463006

İlk görünüş itibariyle en basit bölgelerden biridir. Ancak doğdunuz kısmın hemen yanında bir komşu köy bulunur. Civarda ise çöl tapınağı ve köy yönünden son derece zengindir.

 • Seed : 1680538402529060016

En az Super Seed kadar oylamalarda başarı yakalamış, çok fazla incelenmiş bir seed. 11 köyün yanı sıra 9 çöl tapınağı ve cadı kulübeleriyle avantajlı başlangıcın ilk adreslerinden.

 • Seed : 96909624

Belki de görebileceğiniz en ilginç seed. Çünkü burası terkedilmiş bir madenin iç kısmından oluşuyor. Yakınında köy ile cadı kulübesi bulunan bu enteresan mekân farklılık arayanların tercihi olabilir.

Minecraft Oynayanların Favorisi Oyunlar

1- Cuisine Royale

Cuisine Royale, yeni çıkmış bir Battle Royale türünde bir oyundur. Özellikle benim gibi PUBG’den sıkılıp deneyecekseniz çok daha geniş ve kapsamlı bir oyun diyebilirim.

cuisine royale

Free to Play, yani tamamen ücretsiz olan oyunun yorumları son derece olumlu. Oyun 2.dünya savaşının ertesi sabahında geçiyor. Eski zamanlar olduğu için de etrafta tava tencere vs. oluyor. İlk etapta bunlarla savaşıyorsunuz. Oyunda 2.dünya savaşı döneminden kalma araçlar var bir sürü. Gelin avantajlarına yakından bakalım;

 • Oyunun grafikleri son derece iyi, PUBG’den daha başarılı.
 • Oyunun optimizasyon sıkıntısı yok, 1060 ile ultrada bile 120 FPS alıyorum.
 • Herhangi bir bug (oyun hatası) yok.
 • Ses kasma sistemi ve silah çeşitliliği oldukça yeterli ve başarılı. Son olarak ise… Arkadaşlar oyun EĞLENCELİ. Gerçekten bir battle royale oyunundan bu kadar zevk alacağımı hiç düşünmemiştim. Birini öldürdüğünüzde kişinin ses çıkarması ve sağa sola fırlaması inanılmaz komik gelecek size de.

cuisine royale kayıt

2- League Of Angels – Heaven’s Fury

loa

Listemizin ilk sırasını şüphesiz bizim de severek oynadığımız LOA 4 alıyor. Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

3- Fortnite

Fortnite, Epic Games’in 2017 yılında piyasaya sürdüğü ve FPS/TPS modunda oynanabilen bir battle royale oyunudur. CS:GO, Zula gibi oyunlar oynayanların pek çoğunun da sıkça bu oyuna geçiş yaptığını duyuyorum. Kendimin de bizzat başlangıçta ön yargıyla yaklaştığım görmezden geldiğim Fortnite, aslında son derece eğlenceli bir oyun. PUBG’ye kıyasla oyunlar daha kısa sürüyor ve sürekli 50 saat koşarak ömrünüz gitmiyor (PUBG bence walking simulator oyunudur). Bu yüzden sizlere de tavsiyem fortnite’a bir şans vermenizdir.

6 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir