En İyi 5 Android Oyunu ve İncelemeleri

en-iyi-android-oyunlari-ve-incelemeleri

Akıllı telefonların büyük çoğunluğu Android işletim sistemli, bu yüzden ilk olarak sizlere en iyi 5 Android oyununu takdim etmek istiyorum, umarım incelememiz tatmin edici olur.

İlk olarak Granny Smith’den başlamak istiyorum. Bu oyun, zamanında huysuz ve yaşlı insanların bahçelerini girip meyvelerini alan, onları kızdıran haylaz çocuklara hitaben yapılmış gibi duruyor. Bayan Smith bazen dışarıya gitmek zorunda kalıyor, ev boş olunca birileri elmaları çalışıyor, sizin göreviniz Smith yokken hırsızlara elmaları çaldırmadan kendiniz toplamalısınız. Son zamanlarda bu tür oyunlar çok tutuluyor, denemenizi tavsiye ederiz.

Angry Birds Starwars, ben de akıllı telefonu ilk aldığım zamanlarda hemen bu oyunu yüklemiştim, çünkü her yerde ondan bahsediliyordu, otobüsün televizyonlarında dahi bulunuyordu. Sürekli farklı karakterlerde yer veren Android oyunu Angry Birds, Star Wars serisinde sonra bir Transformers ile karşımıza çıkmıştı. Sadece tiplemelerin değişmesi kimisi tarafından sıkı olsa da, herkes tarafından denenmesi gereken, en iyi android ve ios mobil oyundur.

Anomaly Warzone Earth oyunu mobil platformlara da uyarlandı. Elinizdeki mevcut kaynaklardan yararlanarak yerinizi korumanız gereken en iyi Android oyunlarından biridir. Ne kadar güçlü olursanız, düşmanlarınız da o kadar zorlu olacaktır.

Flick Golf Extreme, en iyi Android oyunları içindeki yerini boşuna almadı, özellikle isminin sonundaki Extreme kelimesini sonuna kadar hak ediyor. Golf olayını farklı bir boyuta taşımış, buzullarda, dağlarda, yamaçlarda, helikopterlerin, uçakların olduğu mekanlarda golf oynamak ilginç olurdu. Flick Golf Extreme oynanışı zor değil, gerçek golf gibiyse yandık diyorsunuz da, hem kolay hem de eğlenceli bir oyun, denemenizi tavsiye ederiz.

Kingdom Rush, fantastik tiplemelerin yer aldığı bu mobil oyunda, zorlu ırklar ülkenizi, Krallığınızı yok etmek için uğraşırken siz de onlara karşı sağlam bir savunma yapmalısınız. Kötü orklar, zorlu Troller, tehlikeli büyücüler size saldıracak, yürekli olup onlardı durdurmalısınız. En popüler Android oyunları arasında yer alan Kingdom Rush’ı mutlaka deneyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir