En Çok Oynanan Android Oyunu Drag Racing

en-fazla-oynanan-android-oyunu-drag-racing

Drag Racing Android üzerinden 100-500 milyon aralığında indirilmiş olan ve 100 milyondan fazla oyuncuya sahip harika bir yarış oyunu. Yarış konsepti Drag ve bu sefer kozunuzu çeyrek ya da yarım milde konuşturacaksınız. Son derece sıra dışı bir fizik motoruyla hazırlanmış olan oyun gerçekçi vites geçişleri ve güçlendirmeleriyle kişiyi heyecan dolu bir serüvene sürüklüyor. Bildiğiniz yarış oyunlarını bir kenara bırakın ve arkanıza yaslanın.

Drag Racing içinde çok hızlı geçen bir yarış maratonu var kendinizi geliştirmek için çeşitli birebir yarışlarda boy gösterebilir isterseniz turnuvalara katılabilir ve çoklu oyuncu desteğiyle arkadaşlarınızla kapışabilirsiniz. Bu oyunun konseptinin Drag olması size kolay olduğunu düşündürüyorsa yanılıyorsunuz. Gerçekçi oyun motoru sayesinde bir mili saniyenin önemli olduğu Drag yarışlarında saniyeler aleyhinize geçiyor. Birbirinden farklı araç tipleriyle güçlendirilmiş motor ve şanzımanlar sizi alt etmek için hazırlanıyor.

Yarış başladıktan sonra önünüzdeki kadranda vites geçişi için yapacağınız en iyi devri bekliyorsunuz. Ardından yaptığınız vites geçişleriyle beraber yarışı önde bitirmenin vereceği hazzı yaşamak sizin elinizde. Hatayı kabul etmeyen çeyrek mil yarışları ve kötü başlayıp toplayabileceğiniz yarım mil yarışlarıyla heyecanın dorukta olduğu bir oyun. Drag Racing 50’den fazla lisanslı arabasıyla yarış severlere benzersiz bir tutku vadediyor. En hızlısı sen olmak istiyorsan çevrimiçi mod içinde online olan insanlarla birebir yarışlara katılarak onlara bu işin nasıl yapıldığını öğretebilirsin.

Drag Racing içinde yer alan geliştirme paketleriyle motor, şanzıman gibi performans ölçütlerinin yanı sıra dış görünüm parçalarıyla da dikkat çekiyor. Bir BMW m3, Challenger 69 ya da Skyline GTR ile rakiplerinize gözdağı vermek inanın çok zevk verecek. Android tabanlı cihazlarınızda bedava olarak oynayabileceğiniz Drag Racing Google Play Store üzerinden indirilebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir