Empire Universe 3

empire universe 3

 Empire Universe 3 oyunu online olarak browser üzerinden oynanabilen bir uzay simülasyonudur. Yıllardan beri çeşitli alternatiflerle oyun severlere sunulan bu eğlenceli oyun modeli şimdiye kadar hiç bu kadar etkin bir oynanışla sunulmamıştı. Looki Publishing GmbH tarafından geliştirilen oyun birçok online simülasyon oyuncusunu bir araya getirmeyi başardı.

Binlerce oyuncunun içerisinden sıyrılarak en iyi stratejik zekâya sahip olduğunu göstermenin zamanı geldi. Tamamen strateji ve taktik üzerine kurulmuş olan oyun sistemi iyi oyuncuyu her zaman mükafatlandıran adil bir sistem ortaya çıkarmış. Bu noktada ne kadar iyi bir gelişim gösterirseniz, ne denli büyük bir orduya hükmedip düşmanlarınıza gözdağı verirseniz o kadar başarılı olacaksınız. Şimdiye kadar oynadığınız içeriği boş simülasyon oyunlarını bir kenara bırakın. Artık Empire Universe online 3 ile doyumsuz bir macera sizi bekliyor.

 

Empire Universe 3 Nasıl Oynanır?

Empire Universe 3 oyunu nasıl oynanır sorusu birçok uzay oyunu severin aklını kurcalıyor. Çünkü genel anlamda simülasyon oyunlarında konu uzay olduğunda birkaç alternatif hariç tamamen text tabanlı oyunlarla karşılaşıyor. Ne yazık ki çok büyük bir farklılık sunulmayan Empire Universe 3 için farklı taktiksel anlayışların daha fazla geliştirildiğini söylemek mümkün. Tamamen Free2Play olarak sunulan oyuna ücretsiz kayıt olarak hiçbir ücret ödemeden oyunu oynayabiliyorsunuz.

Web browserınız üzerinden indirme işlemine gerek kalmadan oynanan Empire Universe 3 online platform baz alındığında en çok tercih edilen uzay oyunları arasında bulunuyor. Diplomasi, güç, hırs ve zekânın boy ölçüştüğü sınırsız boşlukta zalim düşmanlarınızı yenerek ganimetleri hükümdarlığınıza kazandırmanız gerekmektedir. Çok savaş yanlısı bir strateji sizin için uygun değilse gelişim üzerine bir hükümdarlık inşa ederek ticari anlamda kendinizi kanıtlamanız mümkün. Ancak işin ucunda bir gün savaş muhakkak gözüküyor. Empire Universe 3 uzay oyunu ile aradığınız maceraya ulaşmanız son derece kolaylaşacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir