Empire Universe 2 Online

Empire Universe 2 Online

Almanlar tarafından yapılmış olan muhteşem browser oyunu Empire Universe 2, o zamanlarda ödüllere imza atmış efsanevi bir oyundur. Diğer online oyunlara göre birçok kişinin doğru taktikle ve planlı işler yaparak oynaması takdirde başarıyı yakalayabileceğiz eşsiz oyunlardan biridir.

Empire Universe 2 yeni şeyleri başarmış bir oyun olarak ilk ve büyük farkı javascript ile oluşturulmuş 3D motoru ile oyun severlere sunulmuştur. Web tabanlı olarak oynanabilen ilk gerçek zamanlı oyunlar arasında yerini almıştır. Diğer oyunlarda 3-5 hammadde ile dönen oyunlar can sıkıcı bir hal alırken Empire Universe 2 ise 10 çeşit hammadde seçeneği ile farklılıklar yaratmış. 20’nin üstünde olan uzay gemilerinin sayesinde işinize yaramayanları satarak para kazandığınız gibi güçlü olanlar ile büyük savaşlara katılabilirsiniz. 145 tür değişik teknolojinin toplandığı oyunda online rakipler ile savaşıp ticaret de yapabiliyorsunuz.

Empire Universe’de müthiş kaşifler, acımasız savaşçılar, kötü korsanlar, uyanık ödül avcıları ve ticaret hastası tüccarlar yer almaktadır. Denizlere açılarak birinin başına konan ödülü almak için uğraşabileceğiniz gibi herkesin korktuğu kötü bir korsan da olabilirsiniz. Seferde yendiğiniz kişilerde ganimetler kazandığınız gibi birçok değişik gezegene de saldırıp ele geçirebilirsiniz.

Oyunda 9 tür ırk var, devasa haritada 10 bin galaksinin üzerinde 120 binden fazla gezegen yere alıyor. Dünya üzerinde her bölümde 100 binden fazla oyuncu sizler bekliyor. Empire Universe 2 dünyasına girin ve herkesin korkulu rüyası olmaya başlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir