Empire: Four Kingdoms

empire four kingdoms

 Empire: Four Kingdoms oyunu tam anlamıyla 4 krallığın savaşı olarak nitelendirilebilir. Savaş becerilerinden ziyade stratejinin, düşünme yetisinin ve zekânın oyunu kazanmak için son derece önemli olduğunu belirtmek gerekiyor. Özellikle bu zamana kadar alıştığınız çok sayıda strateji oyunundan daha üstün grafikerle karşınıza çıkacağına emin olabilirsiniz. Çünkü yeni nesil strateji oyunu Empire: Four Kingdoms Online tam anlamıyla çok oyunculu bir savaşı mümkün kılıyor.

GoodGame Studios tarafından geliştirilen ve Free2Play olarak sunulan oyun aynı zamanda tarayıcı üzerinden oynandığı gibi Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızdan, akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden de oynanabiliyor. Bu anlamda illa bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan bu muazzam dünyada savaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Oyun içinde var olan dört krallık arasından en güçlüsü olabilmek, kendi krallığınızın tüm sıralamada en üst seviyelerde yer almasını sağlayabilmek ve adınızı tüm düşmanlarınıza duyurabilmek. İşte şimdi macera Empire: Four Kingdoms oyunu ile başlıyor.

Empire: Four Kingdoms Nasıl Oynanır?

Empire Four Kingdoms nasıl oynanır sorusunu soruyorsanız strateji odaklı tarayıcı oyunlarını seviyorsunuz demektir. Bu oyuna başladığınızda kendi köhne krallığınız kurmak zorundasınız. İmparator olmanın bedelini en alt kademeden başlayarak ödeyeceksiniz. Çünkü tüm gelişiminiz, stratejik taktikleriniz, ekonominiz ve diplomasi tercihleriniz ileride yöneteceğiniz güçlü krallığın temellerini oluşturacak.

Yapacağınız en ufak bir hata Empire: Four Kingdoms oyununda krallığınızın tehlikeli bir sürece girmesi için yeterli olacaktır. Bu anlamda gelişim sürecinizi ekonominizi göz önüne alarak hızlandırıp bir an evvel ordu sürecine başlamalısınız. Çünkü düşmanlarınız silahlarını çoktan kuşandı ve sizin krallığınıza her an savaş açabilir. Savunma ve saldırı birimlerinizi hazırlayarak bu savaşın içinde etkin bir rol oynamak istiyorsanız Empire: Four Kingdoms Online oyunu ücretsiz olarak sizi bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir