Empire Four Kingdom Mobil Strateji Oyunu

Empire Four Kingdom
Empire Four Kingdom oyunu Android tabanlı ödüllü bir stratejik savaş simülasyonudur. Dört krallığın hikayesi üzerine kurulmuş bir savaş senaryosuyla savaşarak kazanmayı, fethetmeyi, büyüyerek gelişmeyi ve güçlenerek dünyaya hükmetmeyi amaçları. Daha şimdiden yaklaşık olarak 20 milyon oyuncusuyla dünyanın dört bir tarafına yayılarak stratejisi güçlü oyuncuların tercihi arasına girmiştir.

Empire Four Kingdom oyunu ile krallığınızı en üst noktalara taşıyarak ülke bazında genişlemeye çalışıyorsunuz. Elbette bunu birincil koşulu kaynaklardan geçiyor. Ekonominiz ne kadar iyi olursa o kadar hızlı bir gelişim süreciniz oluyor. Bunun yanında çok sayıda askeri seçenek ve savaş stratejisiyle savaşlardan galip gelerek elde ettiğiniz ganimetleri kullanabiliyorsunuz.

Savaşlar oldukça aktif geçiyor ve aksiyon dolu epik grafiklerle süslenmiş. Milyonlarca gerçek oyuncuya karşı savaşmanın tadını doyasıya çıkardığınız mobil savaş oyununda başarılı olduğunuz sürece büyük ittifaklara girme şansınızda artıyor. Dilerseniz arkadaşlarınızla oynayarak bir ittifak kurabilir, isterseniz kendisini dünyaya kanıtlamış bir ittifak için başvuruda bulunabilirsiniz. Daha büyük savaşlar, daha geniş çaplı bir ordu ve fazla ganimet için ittifak gücü çok önemli.

Dünyaya hükmetmek için çıktığınız bu yolda kuracağınız kaleyi geliştirebildiğiniz kadar geliştirin. Vatandaşlarınızı koruyarak düşman ülkeleri birer birer yok ederek topraklarınıza katmak genişlediğiniz haritada söz sahibi olmanız için çok önemli. Empire Four Kingdom ile heyecanın hiç bitmediği ve bu yönden diğer strateji oyunlarına göre farklı bir konsepti olan savaşa hazır olun.

Empire Four Kingdom oyununda 50’den fazla farklı birlik seçeneği yer alıyor. Bunun yanı sıra birliklerinizi donatabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz çok sayıda silah ve defansif eşya aktif durumda. Gerçek oyuncularla karşılıklı olarak oynayabileceğiniz, savaşın hiç bitmediği, dünyaya hükmetmek için sunulan bu fırsata Google Play Store üzerinden Empire Four Kingdom olarak aratarak ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir