Elite Force Online İnceleme

Elit Force Online, DAO Games, Nova Worlds aracılığı ile Türkçe olarak ülkemize giriş yapan bir MMOFPS oyunudur. Dünya üzerinde yaşanan iç ve dış savaşlar sonucu bütün evren bir kaosa doğru sürüklenir. Doğal kaynaklar tamamen yok olarak insan hayatı tehlikeye girmeye başlar. siz de bu zorlu dünyada ya federasyon birliklerinin tarafına geçecekseniz ya da teknolojik nano çip sayesinde süper özelliklere sahip modifier savaşçılarını seçeceksiniz.

Elite Force da diğer MMOFPS oyunları gibi seviye atlama, rütbe artırma gibi özellikler barındırıyor. Oyuna ne kadar sık girer savaşırsanız, seviyeniz ve rütbeniz de buna paralel olarak artış gösteriyor.

Oyuna başlamadan önce seçtiğiniz Elite Force karakterinin yüz renk tonunu, saç stilini ve rengini, kıyafetlerin renklerini dahi özelleştirme şansına sahipsiniz. Birçok online oyunda olduğu gibi PVP PVE savaşlarını bir arada bulabilirsiniz. Yani isterseniz teke tek savaşırsınız, isterseniz de klanlar arası savaş düzenleyebilirsiniz.

Standart savaş modlarından ayrı 7 tür oyun şekli seçebilirsiniz. Bu modlar; takım, virüs bomba, kule, av ve direniş modlarıdır.

Elite Force’da birbirinden farklı silahları bulabilirsiniz. Keskin nişancı silahı, ağır makineli, hafif makineli silahlar, pompalı, bomba atabilen tüfek, standart tabanca ve çeşitli bombaları oyun içinde kullanabilirsiniz. Oyun içinde seçtiğiniz sınıf ve karaktere göre kullanacağınız silahlar da değişiklik gösterebilmektedir.

MMOFPS oyunları artık sadece insanlar arası savaş değil, insanların farklı canavarlar ile savaşmasını da konu alıyorlar. Elit Force Online’da aynı şekilde bu durumu değerlendirmiş, çok gelişmiş yaratıklara karşı ekibinizi kurup savaşabilirsiniz.

Fena sayılmayacak derecede olan ses ve görüntü efektine sahip Elite Force Online’ı ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir