Eligium Online Irklar ve Sınıflar

Eligium İnceleme

Eligium Online, ücretsiz olarak oynanan, oyuncu kapasitesi yüksek kaliteli bir MMORPG oyunudur. Karakterlerinizi dilediğiniz gibi özgünleştirip farklı maceralara atılabilirsiniz, isterseniz rakiplerinizle teke tek savaşın, isterseniz de takım halinde Elgium şehrini şeytanlardan kurtarın.

Bu oyun diğer türlere göre biraz farklı, karakterlerin özellikleri olsun bireyselleştirmeler olsun baya geniş ayrıntılı düşünülmüş. Ayrıca oyundaki panda ırkı da diğer standart oyunlardan farklı bir hava katmış. Eligium’da seçtiğiniz uzmanlık alanına göre süper skill ve kabiliyetlere sahip olabiliyorsunuz. Seçtiğiniz alanı beğenmezseniz reset atarak farklı bir uzmanlık seçebiliyorsunuz, böylece beğenmediğiniz bir özellikle devam etme zorunluluğunuz ortadan kalkmış oluyor.

Örneğin Eligium’da bir özelliği veya silahı çok beğendiğiniz. O silah ve yetenek sabit kalmıyor, sürekli üstünde geliştirmeler yaparak üst seviyeler kadar çıkartıp daha etkili olmasını sağlayabiliyorsunuz. Birçok oyun öncelikle seviye ilerlemesi gibi olaylara önem verse de Eligium, oyun severlerin keyif almasını amaçlıyor.

Eligium’da mesafeleri kısaltmak ve size yardımcı olması için daha yumurta iken aldığınız hayvanınızı yetiştiriyorsunuz. Tabi, bu pet sadece sizi bir yerlere götürmekle kalmıyor, üzerindeyken rakiplerinizle savaşma imkanını da veriyor.

Eligium Irklar ve Sınıflar

Eligium’da 4 tür ırk ve 5 farklı sınıf yer alıyor. İnsan ırkı, panda ırkı, Viridiler ve Elf ırklarıdır. Oyundaki sınıflar ise; Druid, Rahip, Sihirbaz, Uzak Mesafe Avıcısı ve Savaşçı sınıflarıdır. Bütün ırklarda her 2 cinsiyet de yer alırken panda ırkında sadece erkek karakter seçebiliyorsunuz.

Kestiğiniz yaratıklardan, girdiğiniz savaşlardan alacağınız tecrübe puanı ile level atlayabileceğiniz gibi günlük size verilen görevleri başarırsanız yüksek puanlar ile hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz.

Siz de vakit kaybetmeden bu ücretsiz Eligium Online’daki yerinizi alın ve standart MMORPG oyunlarından sıyrılın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir