Elder Scrools Konsol güncellemesi

elder-scrools-guncelleme

Yaklaşık birkaç gün önce The Elder Scrools Online: Tamriel Unlimited Xbox One ve PS4 için çıktı. Bu sayede milyonlarca Elder Scrolls hayranı kanepelerine yataklarına uzanarak dev ekrandan, dev perdelerden izlediler. Tamriel’in oyuncu kitlesi yeni gelen güncelleştirmeler ve yeni yapılan karakterlerinde gelmesiyle hızlı bir şekilde arttı. Veteran oyuncular yeni başlayanlara yardımcı olarak sayısız şekilde loncalar kurularak oyuna farklı bir zevk geldi. Bunun üzerine sunucular bu yüklenmelere karşı çok zor dayandı. Sunucuda ki yoğun giriş yapma isteği Elder Scrolls oyuncuları için geliştirildi.

Oyun içerisinde ki fazla yüklenmelerden dolayı yaşanan giriş hataları PS4, Xbox kullanıcıları için düzeltildi. Sorunsuz şekilde yapılan girişler sonucunda keyifli bir oyun sürmekteler. Eski sunucu kapasitesini taşırmaya yakın bir kitleye sahip olan Elder Scrolls için yeni kapasiteli bir sunucu yapılmaya başlandı. ESOTU oyuncu kitlesi için çalışılmakta. Oyuna giriş esnasında ki bekleme süresi yanlış gösterilmektedir. Bunun için yapılan çalışmalarda da Elder Scrolls ekibi başarılı oldu. Hatanın tamamen görüntü biçiminde olduğunu söyleyen ekip yeni güncelleme ile bununda düzeltildiğini söyledi.

Bu tür sorunların dışında oyun içerisinde bulunan tüm sorunlar resmi sitelerden yapılan bildirimler sayesinde düzeltilecektir. Yukarı da belirtilen hatalar önümüzde ki güncellemeler sayesinde oyunu sevenleriyle buluşacak. Bu sayede oyuncular çok daha keyifli ve sorunsuz bir şekilde oyunlarını daha rahat oynayacaklar. Ayrıca oyuna gelen yeni özellikler sayesinde oyun içerisinde güçlü olan ve oyunu çözmüş olanlarında yenilere yardım etmesi için daha güzel bir ortam sağlıyor. Elder Scrolls oyununa giriş yaparken bekleme süreniz gelene kadar oyundan çıkmanız sizi daha fazla bekletir. Oyununuza girerken bekleme süresindeyken başka bir şeyle ilgilenebilirsiniz. Bu sizin vaktinizi daha çabuk geçirebilir tarzında öneriler yapıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir