Elder Scrolls Online, Crown Store Gösterimi

elder-scrolls-online-crown-store

Elder Scrolls Online, geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan yeni nesil MMORPG oyunu. Crown Store üzerinden markete eklediği nesnelerle oyuncularına çok sayıda imkân sunuyor. Yapımcı Bethesda tarafından yapılan açıklamalar ise oyuncuları heyecanlandırmaya yetti. Temmuz ayına sayılı günler kala tamamı etkinliklerle geçen ve yeni nesnelerin Crown Store üzerinde satılacağı bir ay bizi bekliyor.

Crown Store üzerinde Elder Scrolls Online oyunu için satılacak 4 nesne bulunuyor. Bunlar binek, pet ve kostümden oluşan sınırlı bir süre için satışta kalacak özel nesneler. Ayrıca şirket bu güncellemenin devamının geleceğini şöyle duyurdu. ‘Yeni ürünler taşıyan kervanlar çoktan yolu yarıladılar ve bu kervanların ardı arkası kesilmeyecek’. Yani Temmuz ayından sonra bir başka zaman dilimi farklı nesnelerle karşımızda olacak. Daha fazla uzatmadan Crown Store’a eklenecek 4 nesneyi hemen açıklayalım.

Ashlander Paketi

Eğer oyunda gezginleri temsil eden Ashlander karakteriyle oynuyorsanız bu paket tamamen size özel. Gösterişten uzak bir karakter olmasına karşın bu kostümler gerçekten görüntü olarak şahane. Eminim sırf bu kostümler için yeni karaktere başlayanlar göreceğiz. Sadece Temmuz ayı sonunda aktif olacağını unutmayın.

Gece Elbisesi Paketi

Tabi ki ölümcül savaşların ortasında zırhınızı çıkaramazsınız. Ancak Elder Scrolls Online sadece bundan ibaret değil. Tavernada lonca ile keyifli vakitler geçirirken, sohbet ederken ve afk iken karakterinizin hoş gözükmesini istiyorsanız bu kostüm sizin için tasarlanmış. Yine Temmuz sonunda aktif olacak.

Binek; Ayaz Kısrağı

Adeta Skyrim buzullarından oyulmuş, buzlu bakışları, soğuk nefesiyle uzaktan bakıldığında korku saçan bir kısrak. Gerçek savaşçılar için tam anlamıyla tamamlayıcı bir unsur. Sadece 2-7 Temmuz arası satın alabilirsiniz.

Pet; Abecean Avcı Kedisi

Bir kediden çok daha fazlası ile karşınızda. Boyundan iki kat büyük rakipleri dahi kolayca alt edebiliyor. Savaşçılar için gerekli bir yoldaş olabileceğini denizciler ve korsanlar tarafından sevildiğinde kanıtlamıştı. Temmuz sonlarında aktif olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir