Efsane Ejderhalar Mirası Online

Efsane Ejderhalar Mirası İnceleme

Efsane Ejderhalar Mirası, hiçbir şey indirmeden browser üzerinden oynaya bileceğiniz MMORPG oyunlarından biridir. Ücretsiz olan bu online oyunda, 2 düşman ırk var ve FEO bölgesini ele geçirmek için kıyasıya mücadele ediyorlar.

Hem web tabanlı hem ücretsiz diyerek bu oyunu küçümsemeyin, seçtiğiniz karakterini geliştirebilmek için birbirinden farklı seçeneklere sahip olacaksınız. Ayrıca, oyun içerisinde 7 bin parçalık eşyalar ve aksesuarlar var. Ne kadar güçlü zırh kuşanabilirseniz düellodaki rakibinizi de o kadar rahat yenebilirsiniz.

Efsane Ejderhalar Mirası Online’a kayıt olduktan sonra Magmarlar veya insanlardan birini seçerek savaşlarda hakimiyeti ele geçirmeye çalışabilirsiniz. Oyunun ara yüzü çok güzel tasarlanmış ve ilk defa online oyun oynayanların bile kolayca anlayabileceği bir tasarımı var. Her karakterin kendine özgü vuruş teknikleri sayesinde düşmanlarınıza ağır hasarlar vererek onları şaşırtabilirsiniz. Karakterlerin yetenekleri ise, seviyesine, kıyafetlerine ve oyun içindeki ilginç iksirlere göre değişikli göstermektedir. Yediğiniz ya da içtiğiniz özel şeyler ile kısa sürelide olsa gücünüze güç katabilirsiniz.

Efsane Ejderhalar Mirasında ırklara özel karakterlerin değişik özellikleri bulunmaktadır. Rakipleriniz ile teke tek veya grup şeklinde savaş açarak gücünüzü ölçebilirsiniz. Bazı bölgelerde özel dövüşler düzenlenir ve herkes burada rakiplerine korku salmaya çalışır. Yendiğiniz rakipler sayesinde onur puanları kazanabilirsiniz, bu sayede oyunda kimsenin sahip olmadığı itemleri de kullanma şansını yakalarsınız.

Oyunda öldürdüğünüz yaratıklar ve büyük Boss’lar sayesinde tecrübe puanı kazanarak seviyenizi yükseltip daha da güçlenebilirsiniz. Bilgisayarınıza oyun kurmayı sevmiyorsanız ücretsiz, web tabanlı Efsane Ejderhalar Mirası Online’ı mutlaka deneyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir