Efsane Driver Speedboat Paradise Yeni Oyunu Geliyor !

driver-speed-boat-oyun-incelemesi

Oyun severler için efsane olan yarış oyunuyla yeni oyunuyla geri dönüyor! Driver: Speedboat Paradise adıyla piyasaya çıkacak oyunu daha şimdiden çoğu araba yarışı seven oyuncular merakla beklemeye başladı. Daha önceki sürümlerinde de oldukça gerçekçi grafik ve oyun içi efektleriyle son derece güzel bir araya yarışı olarak oyun severlerin gönlüne taht kurmuştu.  Efsane yarış oyunlarından olan Driver’ın bu yeni serisi çok konuşulacağa benziyor.

Ünlü oyun şirketi Ubisoft firmasının Driver oyununun beklentilerin daha da üstünde olacağını belirtiyor ve özellikle de şu noktayı vurgulamak istiyor. Oyun beklenenlerin aksine eski sürümlerde olduğu gibi yine sıradan bir araba yarışı niteliğinde değil de çok daha farklı bir şekilde oyun severlerin karşısında olacaktır. Oyunun adı da içinde neler olabileceğinin ufak sinyallerini vermektedir. Oyun Ubisoft firmasınca sıradan bir araba yarışının çok daha üstünde güzel bir oyun olacaktır.

 Ubisoft firması bu oyun tarzında hep araba yarışı türünde oyunlarıyla bizlerle olmuş bir oyun yapımcısıydı. Driver: Speedboat ismiyle çıkışını gerçekleştirecek olan bu yeni oyununda sürat teknelerini de görebileceğiz oldukça farklı tarzda araçları içerecek olan yeni oyun bakalım oyun severlerin beğenisini almayı başarabilecek mi? Ubisoft aslında birçok başarılı oyuna imza atmış son derece başarılı bir oyun yaratıcısı firmadır.

Bu son oyununda başarılı olacak mı olamayacak mı bu oyuncu yorumlarından önümüzdeki günlerde rahatlıkla anlaşılacaktır. Yeni oyunda karakterimiz bu yolculuğa servet ve ün için çıkmaktadır. Oyunda efsane olmuş polis John Tanner’la karakterimiz karşılaştığında beklenmedik olaylar baş gösterecek ve oyun daha bir adrenalin halini alacaktır. Yapımcı firma bu oyunun akıllı telefon ve tablet versiyonlarını da piyasaya sürecektir. Oyundaki özelleştirilebilir sürat tekneleri oyunu daha da sürprizlerle dolu hale getirecektir. Oyun çıkışını Nisan ayı içerisinde gerçekleştirecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir