Eden Eternal Online İncelemesi

E

Eden Eternal, 3D olmasının yanı sıra Anime karakterleri ve MMORPG tarzı ile oldukça keyifli bir oyun. Oyunda isterseniz usta bir savaşçı, dilerseniz bilge bir büyücü olabilirsiniz, ilerleyen aşamalarda sınıf değişiklikleri de mümkün. Eden Eternal’da; her şeyi çalmak isteyen aç bir hırsız sınıfından Shamanlara kadar 12 tane farklı tür sınıf yer almaktadır. İlk aşamada sadece insan varken şu an 5 tür ırk ve 15 çeşit sınıf ile aksiyon dolu oyuna başlayabilirsiniz.

Eden Eternal’daki efektler gerçekten başarılı, kaliteli oyun motoru kullanıldığı belli, karakter şekliniz üzerinden oynama yapabildiğiniz gibi, çevredeki görsellik de muhteşem olmuş. Belki oyunda birçok MMORPG oyun türünden farklılık göremeyeceksiniz ama Anime oyuncuların sempatikliği oyuna olan ilgiyi artırıyor. Oyun alanındaki, ağaçlar, yeşillikler ve diğer dekoratif alanların rengi o kadar dikkat çekici ve canlı ki, sizi adeta büyülüyor ve sürekli oynamanızı sağlıyor. Bu tip oyunlardaki en kötü şey, görev için nereye gideceğinizi ve orayı nasıl bulacağınızı bilmemektir, Eden Eternal onlineda böyle bir karışıklık yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

MMORPG oyunlarındaki bayan sayısı çok az ama istatistiklere bakarsa Anime karakterli oyunlar daha dikkat çekiyor, Eden Eternal çevrimiçi oyununda daha fazla sayıda bayan oyuncuya rastlarsanız şaşırmayın.  Anime karakterler sadece oyuncularda değil, NPC ve kesmek için gittiğiniz yaratıklarda da aynı sevimli karakterleri görebiliyorsunuz.

Eden Eternal oyunun bir farkı da burada şehir yaratma şansınız var. Kendi kasabanızı kuruyorsunuz, NPC ile anlaşıp daha fazla gelişmeye çalışıyorsunuz. Tabi, bu arada diğer oyuncular sizin şehrinizi ziyaret ediyor,  sizlere meydan okuyanlara karşı PVP yapabilmeniz de mümkün olacak.

Sınıfınızı dilediğinizce değiştirebildiğiniz ve harika görünüme sahip Eden Eternal’ı hemen oynamaya başlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir