EA Sports UFC Android Dövüş Oyunu

EA-Sports-UFC-android-dovus-oyunu
EA Sports UFC Android tabanlı oyunlar arasında en kaliteli oyunlardan birisi. Bunun aslında birincil sebebi oyunun geliştiricisinin bizzat Electronic Arts firmasının olması. Oyun bildiğimiz EA Sports tarafından lisanslı bir biçimde geliştiriliyor. Bu yüzden son derece etkileyici özelliklere sahip bir dövüş oyunu. Dövüş meraklıları için kaçırılmayacak bir fırsat diyebiliriz.

EA Sports UFC, benzersiz UFC heyecanını sizlere sunuyor. Eşsiz dokunmatik deneyimi ile parmak uçlarınızda aksiyonu hissedeceğiniz gibi grafiklerle bu daha üst hazlara ulaştırılmış. Oyunda HD kalitede sunulan grafikler her tepkiniz için özel geliştirilmiş grafik ölçütleri sizi adeta büyüleyecek. 10 milyona yakın indirmeye kısa sürede ulaşan oyun oldukça geniş bir dövüş seçeneğini içinde barındırıyor.

EA UFC içinde dört farklı turnuva modu yer alıyor. Tüm modlar başarılı dövüşlerinizle beraber açılarak devam ediyor. Aynı zamanda güncel hayattan pay biçilerek oluşturulmuş özel turnuvalar bulunuyor. Bunlar düzenlenmeden önce oyuncular bilgilendiriliyor ve katılımlar sağlanıyor. Bu dövüşler sadece profesyonellerin bulunduğu turnuvalar. Bu yüzden kendinize güveninizin çok yüksek olması gerekiyor. Aksi halde 2 hamlede tuş olabilirsiniz.

70’in üzerinde dövüşçü seçeneği sunan EA Sports UFC benzersiz grafikleriyle bezenmiş dövüş sahnelerini sizlere sunarken bir takım özellikler içinde satın alma özelliğini etkin kılıyor. Bu yüzden oyun içinde ücretsiz oynamak istiyorsanız oyun içi satın al özelliğini devre dışı bırakmanızı tavsiye ederiz.

EA Sports UFC için eleştirisel bir yaklaşımda bulunmak imkânsız diyebiliriz. Çünkü bu noktada kötü diyebileceğimiz bir özelliği yok. Belki oyunda hiç kan efekti olmaması bazı kişiler için eksiklik sayılabilir. Bunun dışında tek kötü özelliği internet bağlantısı olmadan oynayamamanız. Oyun girişinde sunucu bağlantısı yapıyor. Dolayısıyla wi-fi ya da mobil veri ile bağlantınız olması gerekiyor. EA Sports UFC oyununu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir