EA Origin Access İçin Yeni Yaz Oyunları Belli Oldu

EA Origin Access İçin Yeni Yaz Oyunları Belli Oldu

EA Access adındaki projesini Xbox One oyuncuları için faaliyete geçiren Electronic Arts bu noktada oyunculara abone oldukları servis aracılığıyla oyunlar sunmayı hedefliyordu. Sonradan EA Origin projesiyle bir arada sunulması gündeme gelmiş, bu fırsat hem Xbox hem de PC oyuncularına sunulsun şeklinde bir öneri alınmıştı. Bunu değerlendiren Electronic Arts iki platformu birleştirerek EA Origin Access ismiyle lanse etmişti. Hatırlayacağınız üzere başlangıç olarak 15 oyunla başlamış, zaman içerisinde ise majör oyunlarla güçlenecek bir platform olarak karşımıza çıkmıştı.

Şimdiye kadar Dead Space, Dragon Age: Inquisition ve Battlefield 4 gibi ana oyunları sunmasıyla oyun severlerin beğenisini kazanmıştı. Özellikle de yaz aylarında sunulacak olan oyunların kütüphaneye eklenmesiyle beraber büyük bir renk getireceğinden herkes emindi. Bunun için geçtiğimiz günlerde Need for Speed ve Unravel oyunlarının eklenmesi bu hareketliliğin de sembolü olarak görüldü. Bu iki ana yapımın da kütüphanede yer almasıyla EA Origin Access yaz oyunları konusunda daha da heveslenen oyuncuların bugün itibariyle tüm beklentilerini karşılayacak liste yayınlandı. EA Access oyunları 2016 yılında da bizleri PC ve Xbox başına kilitlemeye kararlı gibi duruyor.

EA Origin Access 2016 Yaz Oyunları

EA Origin Access yaz oyunları 2016 yılında en beğenilen serilerden birisini de içeriyor. Aynı zamanda serinin 3 oyununun da sunulması baştan sona oynamak isteyenler için büyük bir fırsat yaratacak.

  • Crysis
  • Crysis 2
  • Crysis 3
  • Jade Empire
  • Plants vs Zombies
  • Sim City 2000
  • Mini Metro

Görüldüğü gibi EA efsaneleri arasında bulunan Sim City 2000 oyunundan tutunda Crysis serisine kadar tümü EA Origin Access ile bizlerle buluşacak. Üstelik bu listenin hemen ardından sunulmuş olan Plants vs Zombies oyununun devamı niteliğindeki yapımda buradaki yerini alacak. 30 Ağustos itibariyle Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 ile buluşacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir