Dynatsy Warrior Online İncelemesi

D

Yine karşınızda 3 boyutlu fantezi oyunu olan ve öyküsü Çin’e kadar uzanan Dynatsy Warrior Online’dan bahsetmek istiyorum. Aksiyonu bol, hızlı ve stratejiyi de severim diyorsanız, bir de üstüne tarihe de bayılıyorsanız bu oyun sizi çok tatmin edecek. Kısa adı ile DWO sizlere keyifli anlar sunmaya hazırlanıyor.

1.8 GB’lık bir dosyaya sahip olan DWO’yu indirmek için Aeira Games’in özel indirme programına ihtiyacınız olacak. Bu oyunun en büyük özelliklerinde biri Japonya’da favori oyunlarından biri olması, yani PS3’ü olanlar orada rahatlıkla bu oyunu oynama şansına sahipler.

Dynatsy Warrior Online, her ne kadar klasik Mouse ve Klavye oyunu olsa da aslında Gamepad için tasarlanmış, bu kanıya nereden vardın derseniz, karakterleri klasik yöntemle yönlendirmek gerçekten işkence gibi ve hiçbir keyif de vermiyor. Mouse’u bir kenara atarak sadece klavye ile oynarsanız biraz daha rahat edersiniz.

DWO’da, karakter veya imparatorluk gibi seçimler yok, kendi karakterinizi yaratıp bir köken belirleyerek oyuna başlıyorsunuz. Orta Çağ tarihinin Çin Devletinde 10’dan fazla haritada seçim şansınız var, oyuna çok katkısı yok, sadece hikayeye uydurmak için yapılmış bir şey. Karakterinizin ise 8-10 farklı yüz, saç, sakal, vücut ve göz rengi gibi alanları özelleştirebilirsiniz.

DWO grafikleri hakkında çok fazla bir ümidiniz olmasın, görünüm orta derecede, zaten çözünürlük alanında da fazla bir seçenek şansı yok. 5 çeşit oyun moduna sahip çevrimiçi oyunda, bazı modlarda maksimum 8 kişi mücadele ederken, bir takım modlarda da 24 kişi kıyasıya kapışabiliyor. Size verilen özel bölgeyi koruyarak olabildiğince düşman öldürüp galip gelmeniz gerekecek.  DWO’da seviye, level yerine rütbe yükselme var, bölgelerinizi NPC’ler koruyacak ve siz bir yolunu bulup onları devireceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir