Dying Light’a 250.000 Sterlin Değerinde Paket

dying-light-my-apocalypse-paket-icerigi

Dying Light My Apocalypse Paketine Servet İstiyor

Ben ilk duyduğumda yok artık dedim, gözlerim fal taşı gibi açıldı ama işin aslı doğru gibi. Dying Light, beklenen koleksiyoncu paketlni tanıttı ve değerinin 250.000 Sterlin, ülkemiz için se 950 Bin TL fiyata sahip olduğu ortaya çıktı.

Dying Light’ın bu meşhur paketi 27 Şubat tarihi itibari ile yani yarın satışa sunulacak. My Apocalypse ismi ile anılan koleksiyon paketi ön sipariş için hazırlanıyor ama ne kadar satar, kaç kişi ilgilenir orasını kestirmek çok zor. Büyük bir ailenin hayatını kurtaracak kadar büyük bir meblağın böyle bir iş için kullanılması hiç akıl karı değil, yine gösteriş meraklılarına hitap eden bir paket olacak.

Aslında hayal gücü çok yüksek kişiler için hazırlanmış bir paket, dünya üzerinde zombi kabusunun yaşayacağını düşünen kişiler için yapılmış. Evren üzerinde zombiler olmaya başlarsa bu paketi alanlar kendilerini rahatlıkla koruyabilecekler. Hatta zombi için gerçek bir sığınak bile dizayn edilmiş. My Apocalypse adındaki koleksiyon paketini alan kişilere özel olarak zombilere karşı mücadele ederken yaşamak için ne yapılmasını gerektğine dair özel bir ders bile verilecek.

Paket içeriğine ayrıntılı bir bakalım. Tiger Log Cobins’in yaptığı o müthiş zombilerden korunma sığınağı. Ampisounds zombi için öğretiler. Dying Light yöneticileri ile beraber çetrefilli bir maç. Polonya’da yer alan Techland’a giderek oyunun yaratıcıları ile tanışmak ve güzel bir oyun merkezi turu. Dying Light içinde gece avcıları isimlik karakterler yer alıyor, bunlardan bir tensine paketi satın alanların yüzü işlenecek, yani oyunda kendinizle karşılaşabileceksiniz. Gece görüş sağlayan gözlükler, tabi zombiler ile gerçek hayatta mücadele ederken lazım olacak. Oyunun steelbox versiyonundan 4 adet sahip olacaksınız. 2 tane Razer kalite kulaklık. Gerçek standartlarda Votalite figürü.

Dying Light My Apocalypse paketi 25 Şubat tarihinde İngiltere üzerinden ön siparişe açıldı, kaç adet satılacak gerçekten çok merak ediyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir