Dying Light ve Rocket League Bir Arada

rocket league dying light

 Dying Light oyunu geçen yılın en dikkat çekici yapımları arasında gözüküyor. Ancak geçtiğimiz yılın en çarpıcı rakamlarına ulaşmayı başarmış bir diğer oyun olan Rocket League es geçilemez. Zira oyunculara bağımlılık derecesinde bir oynanış sunan Rocket League arabalarla oynayacağınız futbol oyunu olarak lanse edildiğinde hiç böyle bir reaksiyon beklenmiyordu. Şimdi ise iki dev firmanın bir arada yürüttüğü muazzam bir atakla karşı karşıyayız.

Dying Light Oyununda Rocket League Rüzgarı

Dying Light oyununun geliştiricisi olan Techland bu haberi aslında bir süre önce resmi olarak duyurmuştu. Fakat tam anlamıyla böyle bir içeriği kimse beklemiyordu. Youtube kanalından yayınlanan bir video ile Dying Light arabalarıyla Rocket League giydirmeleri dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise Dying Light: The Following oyununda tüm arabalara Rocket League modifiye seçeneği eklenmiş oldu. Tabi ki her şey bununla sınırlı değil.

Aynı zamanda Dying Light oyununun haritasına büyük bir temsili futbol topu eklenerek oyun içerisinde nispeten Rocket League oynamak mümkün hale getiriliyor. Bu durumda iki oyunun birlikte güzel bir kampanya yarattığına işaret ediyor. Peki Rocket League güncellemesini mi merak ediyorsunuz?

Rocket League; Dying Light Güncellemesi

Psyonix tarafından sunulan Rocket Leage oyunu hatırlayacağınız üzere Batman filminden Batmobile, Back to the Future filimden de DaLorean eklentilerini geçtiğimiz günlerde oyuna eklemişti. Şimdi ise sıra Dying Light araçlarıyla Rocket League oynama noktasına gelmiş gibi duruyor. Yakın bir zamanda oyunda bu araçları almak, modifiye etmek ve oyunun heyecanını son gaz yaşamak mümkün olacak. Şuan için Dying Light oyununda Rocket League seçeneği için dockets.dyinglightgame.com adresine girerek LIGHTMYROCKET kodunuzu almanız yeterli olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir