Dying Light; The Following’in Tüm Detayları Açıklandı

 dying-light-the-following

Efsanevi rol yapma ve hayatta kalma oyunu Dying Light için çıkacak olan The Following DLC paketi artık tüm ayrıntılarıyla bekleyişe geçti. Geçtiğimiz aylarda ilk duyurusunu yaptığımız Dying Light oyunu için ilk hikaye DLC paketi olma özelliğini taşıyan The Following ilk olarak GamesCom fuarında tanıtıldı. Zaten çıkış zamanı olarak fuardan sonra bir beta testi bekleniyordu. Bu ayrıntıların paylaşılmasıyla beta testine az bir zaman kaldığı da kesinleşti.

Dying Light; The Following DLC dosyası özenle geliştiriliyor. Techland tarafından yürütülen geliştirme, Warner Bros Entertainment tarafından yayımcılığın üstlenilmesiyle büyük bir ölçek kazandı. Her ne kadar hala daha betası için net bir tarih belirtilmemiş olsa da yayınlanan fragman umutları üst noktaya çekti diyebilirim. Kyle Crane tarafından geliştirilmelerin bizzat kontrol edildiği, başlı başına yeni bir oyun üretildiğini söylemek mümkün. Çünkü Dying Light konsepti aynı kalsa bile birçok oyun içi detay değişkenlik gösterecek.

The Following DLC paketiyle Dying Light oyununda yepyeni bir senaryo bizleri bekleyecek. Ayrıca yeni haritalar, yeni görevler ve hatta yeni araçlar ile birlikte eşyalar. Yani gerçekten oyunculara farklı bir deneyim yaşatmaya kararlı olan Techland firması bunu başaracak gibi gözüküyor. Dying Light; The Following Reveal Trailer adında bir video resmi kanal tarafından paylaşıldı. Kısa sürede ciddi izlenmeye sahip olan video gelecek vadeden bir DLC olduğunu kanıtlamış oldu.

Gerek oyun içi dinamikler, gerekse yenilikleri kapsayan video ile The Following hakkında birçok detay görücüye çıkmış oldu. GamesCom fuarından bu yana ilk kez bir paylaşım yapılmış olan oyunda oyuncuların ilgisinin kesilmemiş olması başarının ön görüsü diyebiliriz. Dying Light The Following çıkış tarihi netleştiğinde buradan sizlere bilgileri ulaştıracağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir