Dying Light The Following Resmi Olarak Duyuruldu

 Dying Light The Following

Dying Light başarılı bir çıkış yakalayarak geniş bir kitleye hitap ederek oyun dünyasındaki konumunu sabitledi. Techland firmasının yarattığı oyun her geçen gün daha fazla geliştirilerek oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmaya çalışılıyor. Söz konusu geliştirmelerin bir yenisiyse Dying Light The Following ismini taşıyor.

Devasa bir DLC paketi olarak sunulacak olan sürüm tekil olarak satışa sunulacak. Aynı zamanda Season pass satın almış oyuncuların ücretsiz olarak erişebilecekleri duyuruldu. Duyurunun sahibiyse Dying Light The Following yapımcısı Tymon Smektala. Birinci ağızdan yaptığı açıklamalarla oyun dünyasına ve oyunun hayranlarına birçok noktada açıklayıcı detaylar verdi.

Örnek olarak geçtiğimiz günlerde yeni bir arazi aracını tanıtarak oyuna ekleyen ekip büyük bir DLC paketi üzerinde çalıştıklarını doğruladı. İsminin de The Following olduğunun altını çizen yapımcı gerçekten çok titiz bir çalışma yürüttüklerini vurguladı. Özellikle oyunculardan gelen geri bildirimleri, hataları ve çözümleri aynı potada eriterek oyunun tüm eksikliklerini gidermek istediklerini açıkladı. Oyuna gelecek yeni sürümle beraber alışılmış geniş araziler gibi büyük bir haritanın ekleneceği haberi dikkat çekti. Böylece yeni bir haritayla yepyeni bir maceraya atılabileceğiz.

Haritanın dışında kayda değer birçok gelişmenin de var olması oyunun hayranlarını fazlasıyla sevindirdi. Yeni görevler, yeni ekipmanlar ve birçok nesneyle oyuna farklı bir soluk getirilmek isteniyor. Bunu tam anlamıyla başarmaya odaklanmış bir ekiple Dying Light The Following çıkış yapacağı günü bekliyor.

Dying Light ile yarım sene isminde yayınlanan uzun bir videoyla takipçilerine yapılan gelişmelerden, yeniliklerden ve çalışmalardan bahsedilmişti. Yeni aracında tanıtıldığı videodan sonra bu haberin gelmesiyle her şey netlik kazandı. Gamescom 2015 fuarında tanıtılacak olan yeni DLC The Following fuardan kısa süre sonra halka açık şekilde sunulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir