Dying Light Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Dying Light Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Dying Light için Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

Dead İsland serisi yapımcılarının oyun severlere sunduğu Dying Light, 27 Ocak tarihinde birçok farklı platform için oyuncuların karşısına çıkmıştı. Oyunu oynamaya başlayan herkes o kadar memnun ki, daha 2015 yılının başındayız ama bu senenin en kaliteli oyunları arasına girmeyi başaracak gibi görünüyor.

Dying Light çok keyifli evet, farkındayız ama bir o kadar da korkutucu olduğu zamanlar da var. Bir arkadaşınız oyunu karanlık bir yerde oynuyorsa arkadan sessizce yaklaşmanız ona kalp krizi geçirtebilir, bu yüzden böyle şakalar yapmamakta fayda var. Şimdi sizlere bu güzel oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri nelerdir, bundan bahedelim.

İlk olarak işlemciden başlayalım, intel işlemeci için İ5 2500 modeli minimum için yeterlidir, i5 4670K modeli ise bizim önerdiğimiz sistem gereksinimidir. AMD kullananlar ise minimum FX 8320 modelini kullanabilir, FX 8350 olursa daha sağlıklı olur. Oyun kapsamlı olduğu için minimum 4 GB Ram ihtiyacı var bizim tavsiyemiz 8 GB olması yönünde. AMD ekran kartı kullanıyorsanız Readon HD 6870 yeterli olsa da, Readon R9 290 modeli daha uygun olacaktır. Nvidia modeli için GTX 560 modeli minimum, GTX 780 modeli ise önerilen ekran kartıdır. Directx 11 yüklü olması gereken bilgisayarınızda Windows 7 64 bit işlemci olmasını öneririz. Oyun biraz geniş, bu yüzden 40 GB boş alana ihtiyacınız olacak.

Dying Light sistem gereksinimleri biraz yüksek gibi ama emin olun bu oyun hakkını sonuna kadar veriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir