Dying Light İçin Gelen Güncelleme

Dying Light İçin Gelen Güncelleme

Dying Light oyunu muhtemelen 2016 yılına damga vuracak yapımlardan birisidir. Techland firması tarafından geliştirilen oyun şimdiye kadar oyunculara sunulmuş en profesyonel yapımlar arasında yer alacak. Özellikle geniş kapsamlı bir oyun modülü planlanması bunun en basit göstergesi olarak düşünülebilir. İlk olarak Dying Light oyununun çıkış yapacağını açıklayan geliştirici firma çıkartılacak olan DLC ve indirilebilir ekstra içeriklerle oyucuların çok daha gelişmiş bir oyun deneyimine sahip olacaklarını açıkladı.

Hatta geçtiğimiz haftalarda mevcut bir açıklamayla Dying Light Legend sistemi olarak lanse edilen bir sistem vardı. Ancak bu sistem hakkında tüm içerikler sır gibi saklanıyordu. Game of The Year tadında sunulacak olan Dying Light: Enhanced Edition aslında ana oyundan farklı bir noktaya hitap eden Dying Light: The Following eklentisi olarak sayılabilecek. Bu geliştirmelerle beraber tam anlamıyla bir kombo yapmaya hazırlanan Dying Light oyunu yeni yıla damga vuracak gibi gözüküyor.

Dying Light Enhanced Edition fragmanı kapsamında Become a Legend isminde bir video yayınladı. Bu video incelendiğinde Legend sistemi hakkında bazı açıklamaları yapmaktan kaçınmıyorlar. Survivor, Power, Agility gibi seviyelerin yanına Legend eklenmiş olacak. Böylelikle total olarak bakıldığında 250 yeni seviye oyun bünyesinde barındırılmış olacak. Dying Light Legend çıkış tarihi ise 9 Şubat 2016 olarak açıklandı. Oyuna dayanıklılık ve güç başta olmak üzere hasar, sağlık, destek ve çok daha fazlasını empoze edecek eklentiyle her 25 seviye oyuncular için muazzam sürprizlere sahne olacak. Yeni kıyafetler, yeni silahlar, yeni ekipmanlar, yeni kostüm ve amblemleri kullanmak mümkün olacak.

Dying Light oyunu 2016 yılında birbirinden zengin içeriklerle belki oyuncu sayısını iki katına çıkarabilecek. Zira Techland tarafından yapılan açıklamalara bakılacak olursa oyunun geliştirilme evresinin biteceği yok denilebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir