Dungeon Hunter 5 Nihayet Huzurlarınızda

dungeon-hunter-5-nihayet-yayinlandi

Mobil oyunların piri Gameloft, sonunda herkesin merakla beklediği Dungeon Hunter 5 oyununu yayınlandı. Piyasaya sürdüğü her oyun milyonlarca kişi tarafından indirilip sevilerek oynanıyor. Dungeon Hunter gibi popüler bir mobil oyunun da 5. Versiyonu nihayet geldi.

Aksiyonun ve rol yapmanın bir arada oynandığı bu mobil oyun, yayınlandığı anda bütün ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Dungeon Hunter en güzel özelliği kendinize has zindan yaratma, rakiplerinize farklı tuzaklar kurma şansınız var. Ayrıca, düşmanlar size tuzak kuracak eğer ki onlardan kurtulabilirsiniz çok değerli ödüllerin de sahibi olacaksınız.

Dungeon Hunter 5’te, online olarak arkadaşlarınıza mesaj gönderebilirsiniz, birlikler kurarak daha keyifli ve güçlü şekilde savaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak karşımıza çıkan oyunda uygulama için satın alma seçeneği yer alıyor. Oyun içindeki gem ile birçok eşya, aksesuar satın alabilirsiniz. Dungeon Hunter’daki fark, para harcayan ve harcamayan arasında çok büyük farklılıklar yok. Hiçbir masraf yapmadan da gayet güçlü karakterlere sahip olabiliyorsunuz. Bazı oyunlarda para ile birkaç saat içinde yıllarca oynamış kişileri bile geçenler oluyor ve bu da ücretsiz oynayanlar için dezavantaj, Dungeon Hunter 5’te böyle bir durum yok.

Dungeon Hunter 5’in fragmanını izleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir