Drive Club Yepyeni Hava Şartları İle Geliyor

Play Station oyunları içerisinde belki de en çok merak edileni ve bekleneni olan Drive Club acımasızca eleştirilmesine rağmen yoluna kararlı adımlar ile devam ediyor. Özellikle de hava koşulları konusunda eleştirilen ve sürekli olarak başka oyunlar ile kıyaslanan Drive Club aslında kendinizi gerçek bir araba yarışı içerisinde hissetmenizi sağlayacak son derece başarılı ve inandırıcı bir tasarıma sahip.

Özel Tasarım ve Farklı Eleştiriler

Özellikle de hiç hak etmediği halde sürekli olarak eleştirilen hava koşulları adeta oyun içerisinde esen rüzgarı bile hissetmenizi sağlamaya yönelik olarak geliştiriliyor ve sürekli olarak Evolution Studios tarafından üzerinde çalışılarak çıkış tarihine kadar mükemmele en yakın seviyeye çekilmeye çalışılıyor. Oyunun çıkış tarihi olarak 8 Ekim 2014 tarihi verilirken siz arabanızı sürerken bir anda yağmura yakalanabiliyorsunuz.

Oyunu bu kadar özel kılan ise yağmurun yağmaya başlaması ile beraber gerçek yağmur ile eş zamanlı olarak planlanan su birikintilerinin oluşması ve arabanın hızına bağlı olarak bu suyun yerden sıçramaya başlaması. Oyun hakkında yaşanan tüm gelişmeler oyunun sahibi olan Play Station oyun konsolunun kendi instagram hesabı üzerinden paylaşılırken paylaşılan her resmin kısa sürede rekor beğeni alması ve paylaşım rekorları kırması oyunu bekleyen meraklıların sayıları hakkında da bir bilgi edinilmesini sağlıyor. Oyunun çıkış tarihi şimdilik kesin olarak görülse de yine de hava koşulları üzerinden yapılan ince ayarlar oyunun çıkış tarihinin birkaç günlük sarkmalar olabileceği şüphesini doğuruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir