Dream League Soccer Mobil Futbol Oyunu

Dream League Soccer

Dream League Soccer futbol oyunları arasında Android üzerinde oynanabilen en iyi oyunlardan birisi. Akıllı telefonlarınızın yanı sıra Android destekli tabletlerde oynayabileceğiniz oyun bu özelliğiyle çok fazla oyuncuya ulaştı. 50 milyona yakın indirme ve 30 milyon civarında oyuncusu olan Dream League Soccer futbol hayranı oyun severleri kendisine çekerek kendilerine has bir takım yaratma imkânı sunuyor. Bu oyun sadece futbol hastalarına özel diyebiliriz.

Dream League Soccer ile rüyalarınız gerçek olacak. Bir soyunma odasında konuşan sizsiniz ve sizi dinleyen 32 futbolcu. Tribünleri sizin için ve takımınızı desteklemek için doldurmuş taraftarlar. Başarılarınızla gelişen, geliştikçe daha iyi bir takım olan bir kulüp. Aklınıza gelen tüm menajer oyunlarını silip atın.

Dream League Soccer ile eşsiz bir futbol deneyimine hazır olun. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var bu oyunda tüm kontrol sizin elinizde. Yeni yapılacak olan transferleri ister transfer pazarından yetenekleri alarak ya da ücretsiz oyuncular alarak üzerlerine yatırım yaparak siz gerçekleştiriyorsunuz. Oyuncularınızın kontratları ve devam edecekleriniz sizin elinizde.

Taktikler ve antrenmanlar sizin stratejinize göre belirleniyor. Bir maçı kazanmanın en büyük etkenleri bunlardan geçiyor. Bu konuda ne kadar iyisiniz? Bir takım için oyuncularınızın yeteneklerini geliştirerek, onları birer yıldız haline getirip ya takıma kazandırıyorsunuz ya da diğer kulüplere satarak finans getirisine çeviriyorsunuz. Katıldığınız turnuvalarda taraftarın isminize besteler yapmasına müsaade edin.

Dream League Soccer oyunu bir futbol takımının tüm yönetimini üstlendiğiniz çok geniş bir oyun. Oyunun içinde bulunan tüm detayları yerine getirirken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. Hatta günlerce takımınızın maçlarını yaparken hayatın daha keyifli geçtiğini fark edeceksiniz. Eğer sizde bir futbol aşığıysanız fenomen bir menajer olmak elinizde. Google Play Store üzerinden ücretsiz indireceğiniz Dream League Soccer size bu imkânı sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir