Drakensang Online’da Dragan’ın Gazabı !

drakensang-online-dragan-gazabi

Bahar bayramı yumurtalarından dehşetli canavarlar çıkmaktadır. Lanetli Dragon ise gözlerini Dracania topraklarını bir enkaza çevirme dikkati! Kingshill’de 8 Nisan ve 27 Nisan 2015 tarihleri arasında onun planlarını kesinlikle boz malısın!

Duria’da fakir ve zengin ya da ihtiyar ve genç herkes çok öfkeli olacaktır. Bahar bayramı yumurtaları çalınmış durumdadır ! Hırsızlar ise sadece Kingshill şehrine el atamamış durumdadırlar. Bir şüpheli ise zaten vardır. Kötülüğü ile ün salmış olan aynı zamanda da yumurta hırsızı tüccar Gnob’dur. Gnob masum olduğunu iddia edecektir. Fakat birinin bu gizemin perdesini mutlaka aralaması gerekecektir. İşte o kişi ise sen olacaksın !

Rabenschrei Kalesindeki Lanetli olan Dragan’ın kesin bu işte bir parmağı olacaktır. Uşaklarına hemen yumurtaları Gölge Geçidinden geçirmeleri adına hemen emir verir. Yer altı mahzenlerinde bunları canavarları çoğaltma adına kullanmaktadır.

Böylece bu olaylar sonrasında bütün Duria’da törer estirecektir. Planları ise kesinlikle Dracania’nın toprakları adına bela anlamına gelmektedir.

8 Nisan ve 27 Nisan 2015 tarihlerinde Kingshill’e giderek tüccar Gnob’u ziyaret et. Onun adını temize çıkar ve kaosu durdur! Bahar Bayramında yıkımları da engellemiş ol. Duria’nın yurttaşları da bu durumdan ötürü kesinlikle sana şükranlarını duymuş olacaklardır.

Lanetli Dragon’un tüm planlarını yok etmek ve oyuna hakim olmak adına sende bu hain dragonun planlarını boz ve Duria’nın halkını feraha ulaştır ve onların memnuniyetini en iyi şekilde kazan. Terör havası esen ve lanetli Dragon’un felaket saçtığı bu şehir senin sayende kurtulacak ve onları yalnızca sen feraha eriştirebileceksin. Kaosu durdurmanın tek anahtarı ise Kingshill’e gitmen ve tüccar Gnob ziyaretin sonrası kaosun durması olacaktır. Bu da kesinlikle şehre bir huzur sunacak ve Duria’nın azabı da sona ermiş olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir