Drakensang Online Yenilenerek Tekrar Karşınızda

drakensang-online-guncel-haberler

Web tabanlı oyunları her zaman küçümsersiniz, ne olabilir ki? Diye sorarsınız, Drakensang Online ise bütün ön yargıları kırarak browser oyunlarının da çok detaylı olabileceğini bizlere kanıtlıyor.

Drakensang oyun mekanikleri çok iyi, konusu ise insanı baştan çıkarıyor, geçtiğimiz sene büyük bir oyuncu kitlesini yakalamıştı ki, bu sayıyı 2015 yılında da son sürat artırmaya devam ediyor. Web tabanlı ve bilgisayarlar üstünden rahatça oynanabiliyor. Oyunu öğrenmesi diğerlerine göre çok basit, oyuna bir başlıyorsunuz, görevler bitiyor, level yükseliyor, Boss keserek eğlencenin dibine vuruyorsunuz. Bu oyunu ilk defa duyuyorum diyorsanız, çok şey kaybettiniz demektir.

Drakensang Online, karakter yaratma konusunda oldukça detaylı, kişiselleştirmede ise sınır yok desek yalan olmaz. Oyun için dört çeşit sınıf yer alıyor, hepsi ise farklı özelliklere sahip. Drakensang oyunundaki Ejderha Savaşçıları, klasik Warrior sınıfına tekabül ediyor. Güçlü vuruşları, sağlam defansı ile dikkat çekiyor, tabi biraz ağır kalması da dezavantajı olmuş. Ejderhanın güçlenmesini sağlayacak şey, öfkedir, sağ üst köşedeki barı doldurarak bu sınıfı güçlendirebilirsiniz.

Çember Büyücüsü, tahmin edebileceğiniz gibi oyunlardaki standart Mage sınıfına denk geliyor, bünyesi biraz zayıf, rastgele savaşlara girmeyin, hemen yok olabilirsiniz. Bu tür oyunları ilk kez oynayanlar için zor bir sınıftır, geliştirmesi, kontrolü stratejisi kolay değildir, onun için tecrübeli olduktan sonra almanızı tavsiye ederiz.

Drakensang  Online’da bir de koruyucu var, yani Rogue sınıfı da diyebiliriz. Kısa mesafe ve uzaktan etkili saldırılar yapabilirler, büyücü sınıfındaki gibi bunda da biraz kafa yormanız gerekecek.

Oyuna yeni dahil olan Buhar Teknisyeni ise teknoloji kurdu diyebiliriz. Bir maganda gibi silahla dalmak yerine akıllı saldırılar, pusular, bombalar kurarak düşmanlarını yok etmeyi planlıyor. 45. Bölüme kadar gidebildiğiniz oyun ilerleyen zamanlarda 60’a kadar gidebilecek, bunun için çalışmalar da devam ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir