Drakensang Online İncelemesi

Drakensang Online İncelemesi

Drakensang Online, web tabanlı oynanabildiği gibi 8-9 megabaytlık küçük boyutu ile bilgisayarınıza indirerek de oynayabileceğiniz, görsel zenginliği yeterli derecede olan bir mmo savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bilgiyarınızda javanın son sürümü yoksa sıkıntılar yaşayabilirsiniz, gerçi bu durumda sizlere gerekli uyarılar, yönlendirmeler yapılacaktır.

İnsanlar zamanında yaratıklara büyük bir kıyım yaparak onları uzaklaştırdılar ya da öldürdüler. Şimdi yer altında saklanan bu korkunç yaratıklar dışarıya çıkmak istiyorlar. İnsanların aldığı egemenliği tekrardan elde etme peşindeler. İşte bu karanlık düşmanlar ejderhayı saldılar ve dünyayı tekrar kaosa sürüklediler.

Drakensang‘ da, insanlardan nefret eden ve onları yok etmek isteyen bir ejderhanın savaşına tanık olacaksınız. Ücretsiz bu online oyunda birçok farklı tür ejderhaya karşı mücadele etmek size büyük bir haz yaşatacak.

Drakensang Online dünyasında yaşanan yıkımlardan sonra oluşan imparatorlu daha fazla ayakta kalamayacak gibi görünüyor. 2 bin yıldır bekleyen büyük ejderha insanlara öyle büyük korkular yaşatacak ki herkes kaçacak delik arayacak ama kahramanlarımız çıkıp onları durdurmaya çalışacak.

MMORPG tarzındaki bu oyunda birçok kişi tarafından beğenildi ve oyuncu sayısı oldukça fazla. Senaryosu başta olmak üzere karakteri, özellikleri de oldukça dikkat çekici. En beğenilen MMO savaş oyunları içinde bulunan Drakensang Online‘a sen de katıl, ejderhaların dünyanızı ele geçirmelerine müsaade etme.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir