Dragon’s Prophet İnceleme

dragon's prophet

Dragon’s Prophet oyunu 2015 yılında Türkiye’de aktif olan fakat daha önceden Avrupa’da oynanan bir online oyundur. Runewaker Entertainment tarafından geliştirilen oyunun daha önceden Infernum tarafından yayınlanacağı bildirilmişti. Fakat bu noktada terslikler sonucunda yayın hakları Ntroy cephesine geçmiştir. Oyun Ntroy yayıncılığında Türkiye’de aktif hale gelerek Türkçe dil desteğiyle hizmet sunmaya başlamıştır. Bu anlamda geniş bir kitleye ulaşması beklenen sandbox bir MMORPG oyunu olacağına ise hiç kimsenin şüphesi yok.

Harika bir PvP imkânı sunan oyunda güzel grafikler ve iyi bir oynanışın var olduğunu söylemek mümkün. Tamamıyla geliştirilme evresi bitmiş olan oyun her geçen gün daha iyi bir noktaya sürüklenmeye başlamıştır. Aldığı her güncelleme sonucunda oyunda daha iyi bir oynanış dinamiği görülüyor.

Dragon’s Prophet Oyunu Nasıl Oynanır?

Dragon’s Prophet oyunun amacı tamamen ejderha geliştirmek üzerine kuruludur. Oyunda kahin, büyücü, savaşçı ve okçu olmak üzere dört farklı tip ejderha sınıfı vardır. Bu ejderha sınıflarının ise ayrı ayrı modellenmiş 450 farklı ejderha türüyle karşımıza çıktığını söylemek mümkün. Oyunda PK alanları ve özel dövüş teknikleri, animasyonlar, grafiklerin canlılığı ve oynanabilirlik detayları çok üst düzeydedir. Aynı zamanda ejderhamızı eğittiğimiz kadar özelleştirerek kuşandırabiliyoruz. Bu yönden de modifikasyon konusunda üst düzey bir içerik bizlere sağlanıyor.

Free2Play oyunları arasında Dragon’s Prophet online oyunu oldukça ayrı bir noktada tutuluyor. Özellikle aksiyon dolu dövüş sahnelerine bolca şahit olduğumuz kara ve hava savaşları bu konuda hazzı zirveye çıkarıyor. Aynı şekilde cross-server, Frontier PvP, Next-Gen detayları ve karakter gelişimi konusunda birçok MMORPG oyununu geride bırakacak bir oyun denilebilir. Eğer aksiyon ve macerayı birazda fantastik bir dünyaya taşıyarak oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken şey hemen Dragon’s Prophet oyunu için bir kayıt oluşturmak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir