Dragon Saga Avrupa Sunucularında Değişim Rüzgarları

Gravity Interactive Avrupda oynayan oyuncularını büyük bir sürpriz ile şok etti. Dragonica sunucusunda oynayan oyuncular Nisan ayının 30’unda hatalardan arındırılmış ve daha geniş olan Dragon Saga sunucusuna transfer edilecek. Tek sorun, bu yeni etkinlikten sadece 40 ve üstü seviyelerde olan oyuncular yararlanabilecek. Her hesap en fazla 5 karakterle geçiş yapabilecek. Sunucuların birleşiminden doğabilecek sorunlardan endişeli olan oyunculara, Gravity ekibi yerinde bir cevap verdi. “Etkinlik için önceden hazırlanılmış ve tüm ihtimaller göz önüne alınmıştır. Ortaya çıkan sorunları ilk dakikadan çözümleyeceğiz” şeklindeki konuşma, Dragon Saga sunucusunun sakinlerini rahatlatmakla birlikte yeni transfer olacak oyuncuları da sevindirdi. Sunucu transferinden sonra da boş durmayacaklarını belirten yapımcılar, etkinliklerin ve güncellemelerin üzerinden  daha dikkatli geçeceklerinin de altını çizdi. Dragon Saga için 30 Nisan tarihinden sonra planlanan etkinlik rehberi ise şu şekilde:

Tecrübe Etkinlikleri:

Cuma, cumartesi ve pazar günleri  0:00 – 23:59 saatleri arasında  %2.4 fazladan tecrübe puanı ve %3.0 fazladan altın kazanma şansı.

Haftanın belirli günlerinde yapılacak olan çekilişlerde kazanılan tecrübe parşomeni ile 24 saat boyunca %50 tecrübe kazanımı arttırma şansı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir