Dragon Nest Online ve Sistem Gereksinimleri

Dragon Nest Online

Nexon yapımcıları tarafından MMORPG severlere sunulan Dragon Nest, kaliteli 3D grafikleri ile hareketli aksiyon sahneleri sizi baştan çıkaracak. Sempatik anime karakterlerinden esinlenerek yapılmış oyun, Lemurya ülkesinde geçmektedir. Oyundaki dövüş, savaş sahneleri çok hareketli, ayrıca karakterler sempatik olduğu için  oyundan zevk alarak oynuyorsunuz. MMORPG oyunlarında olduğu gibi Dragon Nest’de kaliteli zindan bölümleri ile dikkat çekiyor.

Oyunda 4 tür sınıf var, Rahip, büyücü, yakın dövüş savaşçısı, uzak mesafede etkili okçu sınıfları yer almaktadır. Seçtiğiniz sınıfların her birinde de 2 seçenek var. Oyunun başlangıç aşamasında yer alan video ile bilgi edinebiliyorsunuz. Ayrıca diğer MMORPG oyunları gibi oyuna çabuk alışmanız için özel olarak hazırlanmış eğitim amaçlı görevler yer alıyor. Dragon Nest’in konusu da diğer online oyunlar gibi sade ama oynaması zevklidir.

Birçok online oyunda kendi seviyenizden üstün yaratıklara karşı savaşamazsınız, bu oyunda kendinize güveniyorsanız çok güçlü canavarlar ile çatışabilirsiniz. Dragon Nest’te seviyenizden güçlü moblarla savaşırsanız alacağınız deneyim puanı ve ödüller de daha kaliteli oluyor.

Dragon Nest ne yazık ki Türkçe dil seçeneğine sahip değil, ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz, boyutu ortalam  2 GB’dır. Ses ve görüntü efektleri üst düzey olmasa da burun kıvırmayacağınız kadardır.

Dragon Nest Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Vista, W7, W8

İşlemci: İntel veya AMD core 2 duo 2.6 Ghz.

Ram: 1 GB yeterli olsa da 2 GB kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Harddisk:  3-4 GB yeterli alan.

Ekran Kartı: Nvidia Geforce GT6600 ve üstü, dengi ATI de olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir