Dragon Age Yeni Genişleme Paketi Dragonslayer!

dragon-age-inquistation-dragonslayer-guncellemesi

Dragon Age hayranlarına yeni bir güncelleme geldi. Genişleme paketi 5 Mayıs tarihinde ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu. Tabi, Dragonslayer güncellemesi için Dragon Age Inquisition’a sahip olmak gerekiyordu. Bu genişleme paketindeki dikkat çeken şeylerden biri de yeni karakterler oldu.

Dragon Age 1 Nisan tarihinde şaka amaçlı 3 tane komik tip karakterleri eklemişti. Herkesin eğlendiği zamanla güldüğü bu karakterler, Dragonslayer ile birlikte gelince bizi şaşırtmıştı. Tabi, Dragonslayer ile gelen sadece bunlar değil, özellikle dev gibi ejdarhalar ile yapılacak savaş, oyuna olan saygıyı bir kat daha artırdı.

Dragonslayer ile birlikte oyunumuza bir de Ferelden kalesi ilave oluyor. Dragons call itemini üretmeyi başaran oyuncular, Ferel Kalesinde itemi kullanarak çok güçlü ejderhalar ile savaşma şerefine erişecekler. Genişleme paketi ile Avvar, Zither ve İsabela oyuna eklendi. Özellikle Zither, 1 Nisan şakası olarak düşünülmüştü ama bu güncelleme ile birlikte gelince şaka olmadığı da ortaya çıktı.

Dragon Age oyununu, Playstation 3-4, PC ve Xbox serilerinde de oynanabilir. Bu güncellemenin yanında bir de The Black Emporium geldi, bu DLC sayesinde karakterinizi ve birçok eşyayı kişiselleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Özellikle Transformation aynası sayesinde yüz değişikliği yapılabilmesi dikkat çekici olmuş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir