Doom Ücretsiz Büyük Güncellemeyi Kaçırmayın

doom ücretsiz

Yakın zamanda yayınlayacağı ücretli DLC için duyurularını yapan Bethesda Softworks, Doom oyunu için genişlemeyi her anlamda sürdürüyor. Keza Bethesda cephesinde 5 Ağustosta yayınlanacak olan Unto the Evil DLC için geri sayım başladı. Fakat tüm oyuncuları kapsayan genel bir versiyon güncellemesinden de bahsetmeden geçmemek gerekiyor. 29 Temmuz 2016 itibariyle Doom büyük güncellemesi bedava olarak dağıtıldı ve tüm oyunculara sunuldu. Bu hem oyunun versiyonunu yükseltti hem de bazı yeni özellikleri tüm oyuncuların beğenisine sundu.

Aslında bir kareden baktığımızda Doom ücretli içerik satın almak istemeyen kullanıcıların da genişletilmiş oyun deneyiminden faydalanmasını sağladı. Belki bu Doom ücretsiz DLC sayesinde yeni içeriğe ilgi duyabilecek birçok oyuncu olabilir. Tabi ki ticari bir dürtüsünün olması da gayet doğal karşılanacaktır. Baktığımız zaman ilk ücretli içerik ile benzer ayrıntılara sahip olan oyunun akıbetini değiştirecek bazı oyun türlerinin dahil olacağını görüyoruz. Belki tek eksikliğin silah ve ekipman yenilenmesi olmayacağından kaynaklandığını belirtelim.

Doom Ücretsiz Büyük Güncelleme Neleri İçeriyor?

Doom bedava güncelleme sonrasında oyunda olacak değişiklikler şu şekilde sıralanabilir.

  • Oyun sürümü güncellenerek bir üst noktaya çıkacak.
  • Sector için eklenecek olan Capture ve Horde modları
  • Snapman için zıplama rampaları
  • Silah çarkı
  • Exodus için eklenecek olan One-Flag ismini taşıyan Capture the Flag modu
  • Hell modülleri

Tüm bunların haricinde bilmeniz gereken bir diğer ayrıntı ise kaçırılmaması gereken Çifte XP etkinliği. 29 Temmuz 19.00 itibariyle başlayacak olan etkinlik tam bir hafta devam edecek. Doom çifte XP etkinliği ile çok daha keyifli bir oyun deneyimine sahip olacağınızı unutmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir