Doom Kapalı Beta Test Tarihleri Açıklandı

Doom Kapalı Beta Test Tarihleri Açıklandı

Doom oyunları aksiyon ve kaosun hakim olduğu bir türe sahiptir. Şimdiye kadar fazlasıyla oyuncuyu etkisi altına alan bu sürümler her geçen yıl daha da geliştirilerek sunulmaya özen gösteriliyor. Şuanda yeni Doom oyunu Bethesda Softworks tarafından geliştirilmektedir. Bu geliştirme sürecide her geçen gün bize sunulan yeni bilgilerle ilerliyor. Şuan için birçok tarihi açıklanmamış, oyun içi detaylara tam anlamıyla yer verilmemiş olsa da bazı konular yavaş yavaş netlik kazanmaya başlıyor.

Bunların arasında Doom çok oyunculu modu ise en dikkat çekenler arasında gösteriliyor. Multiplayer modu tanıtan bir video yayınıyla bizi bekleyen kaostan bir ön izleme iletilmiş. Son derece başarılı olduğunu söyleyebileceğimiz video ile oyuna karşı olan ilginiz hat safhaya çıkabilir. Hele ki aksiyon ve gerilim tarzını seviyor, sakin oyunlardan sıkılıyorsanız yeni Doom oyunu tam size göre denilebilir.

Doom Kapalı Beta Teste Nasıl Girilir?

Doom kapalı beta test tarihleri geçtiğimiz günlerde Bethesda Softworks tarafından açıklandı. Buna bağlı olarak bu ayın sonunda yani 31 Mart 2016 tarihinde başlayacak olan kapalı beta testleri tam 3 gün boyunca devam edecek. 3 Nisan 2016 tarihinde bitecek olan testlerde geri bildirimler sonucunda hatalar ayıklanacak, çözümler üretilecek ve oyunun daha geniş bir kitleye ulaşması için mevcut yapılanmalara odaklanacak.

Eğer sizde Doom kapalı beta testine kayıt yaptırmak istiyorsanız öncelikle bazı detayların üzerinde durmanız gerekiyor. Bunların başında Bethesda tarafından şart koşulan satın al seçeneği var. Eğer kapalı beta testine giriş yapan şanslı oyunculardan olmak istiyorsanız Wolfenstein: The New Order oyununu satın almak zorundasınız. Bunun ardından ise Doom kapalı beta test kaydı yaparak oyunun test süresi boyunca içinde yer alabilirsiniz. Katılacak oyuncuların Infernal ve Heatwave haritalarında oynayabileceği Team Deathmatch ve Warpath modu aktif olacak. Doom multiplayer fragmanı içinse hemen aşağıda bulunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir