Doom İlk Ücretli DLC Paketini Duyurdu

doom ilk ücretli

Doom genişlemeye devam ediyor. Bethesda Softworks tarafından geliştirilen ve bu seneye deyim yerindeyse damga vuran yapım özellikle nVidia ile yaptıkları ortak gösteride 200 FPS ulaşmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Profesyonel dokunuşlarla en yüksek kaliteye çıkabilecek kadar ciddi bir yapım olduğunu gösteren Doom DLC konusunda da boş durmuyor. Şu zamana kadar Doom ücretsiz içerikler ile oyuncuları memnun ederken bu kez Bethesda tarafından sunulacak olan ücretli içerik söz konusu. Oyunun hemen tüm alanlarına etki edecek olan yeni içeriğin ismi ise Doom Unto the Evil olarak duyuruldu.

Doom Unto the Evil fiyatı 50 TL civarında olacak. En azından tahminlerin bu yönde olduğunu söyleyelim. Bir diğer merak konusu olan çıkış tarihi içinse iletilen sürecin 5 Ağustos 2016 olduğunu hatırlatalım. Yani Cuma günü güncelleme aktif olarak bizlere sunulacak. Bu kadar kısa sürede sunulacak olan bir içeriğin içinin boş olduğunu düşünmeyin. Keza DLC konusunda Bethesda ne kadar geniş bir konsept hazırlıyor hepimiz iyi biliyoruz. Oyuna katacağı birbirinden enteresan ayrıntılarla fiyatına oranla gerçekten müthiş bir indirilebilir içerik sunulacak.

Doom Unto the Evil İçeriği Oyuna Neler Katacak?

Doom Unto the Evil içerik ayrıntıları arasında herkesi memnun edecek eklentiler bulunuyor. Kimisinin bu tarz içeriklerde harita ve oynanış bazında yenilikler beklediğini biliyoruz. Bunun tam tersi olarak silah ve ekipman beklentisi olan, aynı şekilde araçlarını ya da karakterlerini de geliştirmek isteyen çok sayıda oyuncu var. Herkese uygun bir paket hazırlandığını görmek zor değil.

  • Yeni Harita

Çoklu oyuncuda Offering, Ritual ve Cataclvsm isminde 3 yeni harita.

  • Yeni Şeytan

Yönetilebilir olan Harvester isimli şeytan.

  • Yeni Silah

Kinetic Mine, UAC EMG Pistol isimli iki yeni silah.

  • Yeni Ekipman

Zırh setleri, zırh motif ve renkleri dahil olacak.

  • Yeni Özellikler

Yeni karakter tepkileri, yeni bir hack modülü oyunculara sunulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir