Doom İçin Yeni Beta Oynanış Videosu Göz Kamaştırıyor

Doom İçin Yeni Beta Oynanış Videosu Göz Kamaştırıyor

Doom oyunu uzun süredir gündemi meşgul eden bir geliştirme aşamasıyla oyun severlerin karşısına sunuldu. En sevindirici haberlerden biriyse kapalı beta test sürecine geçiş yapmasıydı. Geçtiğimiz hafta sonu ise oyunun son kapalı beta testi gerçekleştirildi. Buda oyuncular için kaçırılmayacak bir deneyim olma şansıydı. Doom kapalı beta testi sayesinde oyuncuların birçoğu oyunu deneme ve gözlemleme şansı yakaladı. Aynı şekilde videolarla diğer oyuncuların da yararlanması sağlandı. Yakın bir süreçte ise herkesin katılabileceği bir açık beta test sürecinin başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Doom oyunu serinin son sürümü olarak PC, Xbox One ve PlayStation 4 üzerinde çıkışını eş zamanlı olarak gerçekleştirecek. Bununla beraber oyunu tecrübe eden herkesin muazzam grafiklerin bulunduğu yönündeki fikirleri sabit gibi duruyor. Kim bilir belki de uzun soluklu bir Doom macerası için sabırsızlanmanın vakti gelmiştir. Kaldı ki bu süreci iyi değerlendiren çok sayıda oyuncu yayınladığı oyun içi videolarla bunu ispatlar nitelikte bir tavır sergiliyor. Doom oynanış videoları büyüleyici efektler ve animasyonlarla herkese heyecan veriyor.

Doom Kapalı Beta Oynanış Videoları

Doom kapalı beta oynanış videoları aynı zamanda oyunun teknik anlamda ne denli başarılı bir optimizasyona sahip olduğunu gösteriyor. Örneğin oyuna dair PlayStation 4 konsolunda çekilmiş bir kapalı beta test videosunu aşağıda paylaştık. Bu videoda da görüldüğü gibi oyun konsollarda ve PC’de 1080p HD kalitede karşımıza çıkacak. Yani görüntü kalitesi açısından büyüleyici bir Doom deneyimi bizi bekleyecek.

Bunun haricinde 60 FPS desteği sunuyor oluşu bir diğer avantaj olarak görülüyor. Kapalı beta test videoları sayesinde Warpath ve Team Deathmatch oyun seçeneklerini görme şansı yakalıyorsunuz. Üstelik oyunun içerisinden alınmış bu on dakikalık video size Heatwave ve Infernal ismindeki haritalar hakkında da fikir verebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir