Doom İçin Kapalı Alpha Beta Test Süreci Başlıyor

Doom

Yeni Doom oyunu için sevindirici bir haber var. Bu yılın başlarında duyurusu yapılan Doom için çıkış tarihi yönünden 2016 işaret edilmişti. Ancak net bir tarih gelmemekle birlikte farklı bir detayda sunulmamıştı. Şimdi son gelen bilgilere göre Doom kapalı alpha beta sürümü aktif olacak. Şuan için alpha beta sürecinin de ne zaman olduğu bilinmiyor. Ancak kayıtlarının yakın bir gelecekte açılacağı verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Bethesda firması ürettiği oyunların bu tarz testlerini birbiriyle bağlı olarak yapmayı seviyor. Geliştirilmekte olan Wolfenstein: The New Order oyunu için pre order seçeneği kullanan oyuncular için bir Doom kampanyası mevcut. Ön Sipariş tarihiniz 26 Mayıs 2014 ya da daha eski bir tarihse kayıt koduyla birlikte doom.com/age_gate/alpha adresinden kaydınızı tamamlama şansınız var. Sadece PlayStation4, Xbox One ve PC platformları için geçerli olacak olan Doom kapalı Alpha beta testi birçok oyuncuya ev sahipliği yapacak.

Yayıncı konumunda bulunan Bethesda ile yapımcı ID Software yapılacak olan aplha kapalı beta testinin detaylarını oyunculara sundu. Bu detayların arasında dikkat çeken çok farklı özellikler olduğu gözlerden kaçmadı. Sanayi ağırlıklı bir haritada gerçekleşecek olan denemelerin geçtiği map Heatwave olarak anılıyor. Yayınlanan yeni Doom oynanış videosu ile karşımıza gelen haritanın olma ihtimali oldukça yüksek. Alpha kapalı beta ile Doom oyununu test ederken kullanabileceğimiz bir adet güç silahı olacak. Bunun haricinde 6 adet normal silahı test edeceğiz. Ekipman sayısı ise sadece 2 ile sınırlandırılmış.

Team Deathmatch olarak tasarlanan testlerde 6 kişilik takımlar kozlarını paylaşacak. Revenant ya da Gauss Rifle taraflarından hangisinin galip geleceği, en iyi güçlendirmeleri hangi takımın kazanacağı ise tam bir heyecan fırtınası.

Doom Kapalı Beta Aplha Test İçin Aktif Olan Silah ve Ekipmanlar

  • Vortex Rifle
  • Repeater
  • Static Cannon
  • Plasma Rifle
  • Rocket Launcher
  • Super Shotgon
  • Frag Grenade
  • Personal Teleporter

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir