Doom İçin Çoklu Oyuncu Modları Tanıtıldı

Doom İçin Çoklu Oyuncu Modları Tanıtıldı

Doom serisinin yeni oyunu olarak çıkış yapacak olan oyun hakkında bilgiler gümbür gümbür geliyor. Bethesda Softwork yine harika bir projeye imza atacak gibi duruyor. Çünkü geçtiğimiz günlerde yayınlanan harita boyu gerçekten devasa bir yapıya sahipti. Aynı zamanda Doom multiplayer seçeneğinin oyunda aktif olacağı haberini de almıştık. Dolayısıyla çoklu oyuncu keyfini bize yaşatacak olan oyunun şimdide modları duyuruldu. Yani Doom çoklu oyuncu modları olarak 6 farklı seçeneği oyun severlere açıkladı.

Soul Harvest

Klasik bir Team Deathmatch gibi gözükse de ismini tamamen yansıtan bir oyun modu olarak sunulacak. Öldürdüğünüz rakiplerin ruhları kısa bir süreliğine haritada yer alacak. Bunları toplamanız ise elbette takımınıza puan kazandıracak. Burada acele etmenizi gerektiren en önemli detay ise ruhları karşı takımında toplayabildiğidir.

Freeze Tag

Freeze Tag modu rakibinizi öldürmek değil dondurmak üzerine kuruludur. Gauss Cannon ve Heavy Assault Rifle ile karşı ekipteki herkesi dondurursanız maçı kazanmış olursunuz.

Warpath

Doom Warpath modu sayesinde King of the Hill havası estirebilirsiniz. Haritada gezinen şeytan ve hedef noktası takımınızın akıbetini belirleyecek. Birlik olduğunuz sürece şeytanla savaşmanız muhtemel. Ancak tek başınıza takımınızı yüz üstü bırakmış olacaksınız.

Domination

Doom çok oyunculu modlar arasında en dikkat çekenlerden birisi de Domination. Harita üzerinde bulunan noktaları ekip olarak ele geçirmeniz gerekiyor. Ancak bu noktada şeytan sizin karşınızdaki rakibiniz olacak. Elbette ki karşı takımın gerçek rakibiniz olduğunu unutmadan.

Team Deathmatch

Team Deathmatch modu ile Doom oyunu en zevkli ve klasik yönünü yansıtacak. Takım halinde çarpışın ve en iyisi olduğunuzu kanıtlayın havasında geçecek.

Clan Arena

Clan Arena modu ile eleme usulünde kapışacak olan takımlardan ayakta kalan kazanacak. Zira Doom çoklu oyuncu modu olarak şeytanın olmadığı haritalardan birisi olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir