Doom Açık Beta Fragmanıyla Karşınızda

Doom Açık Beta Fragmanıyla Karşınızda

Doom oyunu Bethesda tarafından geliştiriliyor ve artık sona yaklaşıldı. Yakın bir zamanda oyuncularla buluşacak olan efsane serinin yeni sürümü kapalı beta testlerini geride bıraktı. Bunun üzerine açık beta sürecine gireceği söylenmişti. Bunun için daha fazla bekletmemeyi tercih eden Bethesda Software tarih açıklamasını geçtiğimiz günlerde yapmıştı. Doom açık beta test tarihleri 15 Nisan 2016 tarihinde başlayarak hafta sonu boyunca devam edecek. 17 Nisan 2016 tarihinde ise son bulacak olan testler oyunun daha optimize bir hal alarak oyuncular tarafından tecrübe edilmesi sağlanacak.

Dün ise geliştirici şirket tarafından yayınlanan videoda açık beta görüntüleri paylaşıldı. Doom açık beta fragmanı büyük bir ilgi görürken aynı zamanda oyun dünyasında ne kadar beklendiğini de ortaya koydu. Aynı zamanda resmi tarihinde açıklanmasıyla oyunculardaki heyecan iyice artmaya başladı. Bildiğiniz üzere kapalı beta testinde oldukça geniş çaplı bir oyuncu kitlesini iki farkı haritada iki farklı oyun türüyle karşılamışlardı. Şimdi ise açık beta testiyle tüm oyunculara açık şekilde Doom yeni oyunu güldür güldür geliyor diyebiliriz.

Doom Açık Beta Testinde Neler Olacak?

Doom açık beta testi boyunca yine iki farklı haritayla karşımıza çıkacak. Infernal ve Heatwave haritalarında takım halinde mücadele edebileceğiniz Team Deathmatch oyun modu aktif hale gelecek. Üstelik Warpath oyun seçeneği de aynı şekilde tüm oyunculara sunulacak. Aynı kapalı beta testindeki gibi keyifli anların yaşanacağı kesin gibi görünüyor. Üstelik bu sefer eğlencenin daha fazla oyuncu olacağından dolayı daha zevkli olacağından eminiz.

Eğer Doom açık beta testine ilişkin merak ettiğiniz detaylar varsa yayınlanan videodan bilgi sahibi olmanız yeterlidir. Doom açık beta videosu büyük beğeni toplayarak oyuncular arasında sıkça paylaşıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir