DK Online Türkiye: Kapalı Beta Başlıyor!

Dragon Knights: Kapalı Beta Başlıyor!

Kapalı beta süreci 2 gün sürecek 21 ekim tarihinde başlayacak kapalı beta, 23 ekim tarihinde yerini açık betaya bırakacak ve serüven başlayacak. Kapalı beta için alımların sürdüğünü belirten Rise Game, 21 ekim tarihi öncesi kapalı beta kodu dağıtacağını ve oyunu indirmek üzere sitesinde sunacağını belirtti.

Klasik oyunlardan sıkılmış oyunculara farklı bir haz vermek için, çeşitli etkinlikler yapılacak.

DK Online temeli PvP’e dayanan bir MMORPG oyunudur. PvP sistemi daha çok klan savaşlarında kullanılmıştır, kalelerinizi canınız pahasına koruyabiliyorsunuz. Oyunda kötülüklere karşı koyan şövalye rolünü üstleniyorsunuz.

Binek ve Pet Sistemi

Kullandığınız binekler sadece hızınızı arttırıyor. Pet’ler ise yeteneklerinizi yükseltmenizi sağlıyor, bu sayede ekstra avantajlara sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca DK Online‘da dönüşüm sistemide mevcut istediğiniz canavara dönüşüp güçlenebiliryorsunuz.

Irk ve Sınıf Sistemi

Human, Elf, Felynx ve Lycan olmak üzere 4 ırk yer almaktadır. Bunun yanı sıra 4 sınıf seçeneği vardır savaşçı, elemental büyücü, gölge büyücü ve paladin. Irklara göre sınıf değişiklikleri var her ırk’ın belli sınıf seçenekleri mevcut.

Kapalı beta’da yerinizi şimdiden ayırmak için burayı tıklayarak oyunun resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

One comment

  1. oyunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim .Kale savaşlarını görmelisiniz uzun süredir almadığınız zevki bu oyunda alıcaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir