Dishonored 2 Seslendirme Kadrosu Oldukça Profesyonel

Dishonored 2 Seslendirme Kadrosu Oldukça Profesyonel

Birçok oyuncunun görüntü kalitesini fazlasıyla önemsediği ortadadır. Dishonored oyununun ardından serinin devamı olan Dishonered 2 içinde aynı şeyi söylemek mümkün. Yani bir anlamda oyunun bir öncekine göre daha saygın grafiklere sahip olacağına kesin gözüyle bakıyoruz. Bu paylaşılan görsellerle de anlaşılıyor. İlk oyun içi fragmanının paylaşacağı E3 2016 fuarını merakla bekliyoruz. Fakat Bethesda Softworks pek beklemeye meyilli gibi durmuyor. Sürekli olarak Dishonored çıkış tarihi gibi önemli detayları bizlerle paylaşmayı sürdürüyor. Bu sefer ise seslendirme konusundaki kalitesini ortaya koyacak detaylar oyuncularla buluştu.

Birçok oyunda ya da filmde karşımıza çıkan sesler bize gerek oyunu gerekse filmi daha dikkat vererek irdelememiz için bir sebep verir. Bu bağlamda başarılı örnekler oyun dünyasında sıkça görülmüştür. Bunlardan birisi olmaya hazırlanan Dishonored 2 seslendirmen kadrosu bir hayli yankılanacak gibi gözüküyor. Örneğin Call of Duty: World at War ve Black Ops serilerinde Gary Oldman herkesin kulaklarında çınlayan efsanevi bir isim olmuştur. Yine aynı şekilde The Last of Us ve Uncharted 4 oyunlarında Nolan North ve Troy Baker tarafından yapılan seslendirmeler oyunun ruhunu hissetmemize vesile olmuştur. Bunun gibi birçok örneğe oyun dünyasında rastlayabilirsiniz. Beyond: Two Souls oyunuyla büyük ses getiren Ellen Page ve Williem Dafoe’yi bilmeyen yoktur. Bethesda yeni oyunuyla beraber kimlerin sesini duyacağımızı ise az çok bizimle paylaştı.

Dishonored 2 Seslendirmen Kadrosu

  • Vincent D’Onofrio (Luca Abele, Duke of Serkonos)

Daha önce Daredevil dizisinde Wilson Fisk karakterini seslendirmiştir.

  • Sam Rockwell (Mortimer Ramsey, Dunwall City Watch)

Efsanevi bilimkurgu Moon filminde Sam Bell’i seslendiren isim.

  • Rosario Dawson (Dreadful Wale Captain, Meagan Foster)

Sin City filmini hatırlayanlar Gail karakterini de çok net hatırlayacaktır. Sesini çıkaramadıysanız Daredevil dizisinden Claire ile aynı isim olduğunu söylemeliyiz.

  • Pedro Pascal (Howler Gang Leader, Paolo)

Game of Thrones efsanesinden Oberyn Martell karakterini seslendirmişti.

  • Robin Lord Taylor (The Outsiders)

Gotham dizisinin önemli karakteri Oswald.

  • Jamie Hector (Vice Overseer, Liam Byrne)

Marlo karakteriyle The Wire dizisinde seslendirmendi.

  • Erica Luttrell (Emily Kaldwin)

Fallout 4 oynayanların hatırlayacağı Darla karakteri.

  • Stephen Russell (Corvo Attano)

Fallout 4 oyununda Codsworth ve Thief oyunundaki Garrett karakterlerini seslendirmişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir