Dishonored 2 Hakkında Bilgiler

Dishonored 2 Hakkında Bilgiler

Dishonored oyunu geçtiğimiz yıllarda adından söz ettiren bir Bethesda oyunu olarak oyun literatürüne giriş yaptı. Ardından ise geçtiğimiz günlerde E3 2016 fuarında Bethesda tarafından Dishonored 2 tanıtıldı. Fragmanlar, oyun içi görseller ve açıklamalar derken geliştirici stüdyo olan Arkane Studios tarafından da belirli detaylar aktarılmaya başlandı. Tabi ki en dikkat çekici unsur oyunun iç yapısıyla ilgili sürpriz gelişmelerdi. Keza güçlerimizi kullanarak muntazam bir oyun performansı sergilemek varken yeni oyunda güçleri kullanmak istemediğimizde başvurabileceğimiz bir oyun modunun olacağını öğrendik.

Dishonored 2 devam oyunu konseptini sonuna kadar yansıtacak olan bir proje olarak geliştirilmiş. Dolayısıyla ilk oyundan çok sayıda etkileşimle karşılaşacağımız aşikâr. Ancak yine de oyunun bize sunacağı kendisine has birçok farklı detay olacağını da biliyoruz. Örneğin oyunda iki karakteri yöneteceğiz ve bunlar Emily ile Corvo olacak. Her ikisinin de kendisine has güçleri, karakterleri ve nitelikler var. Ancak bunları ekipman ve taktiğe dayalı bir oyun anlayışıyla kullanmamayı da tercih edebilmek heyecan verici gibi gözüküyor.

Dishonored 2 No Power Mode

Dishonored 2 No Power Mode adıyla lanse edilen bu seçeneği kullanacak olan oyuncuların profesyonelliğine dair ciddi bir saygı olacağından şüphemiz yok. Oyunun güçlerimizi kullanarak geçeceğimiz bölümlerini birde güçlerin aktif olmadan geçilebilirliğini görmek düşündükçe heyecanlı bir deneyim yaratacak gibi gözüküyor.

Oyun severleri bir diğer heyecanlandıran detay ise Dishonored 2 çıkış tarihi oldu. Büyük olasılıkla 2017 gibi çıkacağı düşünülürken bir anda 2016 yılında çıkacağını öğrendiğimiz oyun 11 Kasım itibariyle bizlerle buluşacak. Oynanabilirlik ve grafik alanındaki gelişmeleri görmek içinse şimdiden sabırsızlanıyoruz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir