DiRT 3’ün Tüm DLC’leri Ücretsiz Olacak!

dirt-3-dlc-paketleri

Milyonların sevdiği Dirt3 araba yarışında beklenen oldu ve tüm DLC’lerinin ücretsiz olacağı açıklandı.

Araba yarışı olan ve herkesin severek oynadığı bu muhteşem oyunda Dirt3, Dirt3 Complete Edition ismiyle birlikte artık Steam’de yer almaktadır. Oyunun geliştirici firması olan Codemasters ise uzun bir süre önce yarış oyunu olan Dirt3’ün Games for Windows Live’dan Steam’e geçmesi ve taşınacağını bütün oyun dünyasına açıklamıştır.

En sonunda beklenen oldu ve bu işlem yapıldı ve tamamlandı. Dirt3 oyunu ve Dirt3 Complete Edition ismiyle steam’de oyunlar yayınlandı. Bütün Dirt3 sahipleri ise hiçbir ek ücret ödemeden rahatlıkla oyunun Complete Edition sürümüne sahip olabilecektir. Complete Edition anlamını tam olarak açacak olursan ise; yarış oyunu için ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirmiş olan bütün DLC’lerin Dirt3 oyun sahiplerine bu sürüm içerisinde sunulacak olmasıdır. Ayrıca Dirt3 oyunun kutulu sürümüne sahip bir oyun severseniz kutu üzerinde yer alacak CD Key yani oyunun kurulumdaki gerekli olan serial anahtarı ile oyununuz rahatlıkla Steam’e kolay bir şekilde aktarabilirsiniz.

Oyunun yapımcı firması olan Codemasters bu oyunu Games for Windows live ve de Steeamworks’un farklı olan platformlarda olmasından ötürü kayıtların ne yazık ki aktarılamayacağını da belirtmektedir. Eğer Dirt3 oyuna sahip değilseniz o zaman Steam aracılığı ile 39,20 TL’ye bu harika oyuna hemen sahip olabilirsiniz. Oldukça harika grafik kalitesiyle oyun severlere benzersiz bir araba yarışı oyun keyfi sunan Dirt3 oyununda grafikler nedeniyle oyunu eğer direksiyon gibi aracılarla oynayan biriyseniz daha gerçekçi oyun zevkleri almanız da mümkün olacaktır. Codemasters yapımcıları sıradan bir araba yarışından çok daha grafiksel ve daha görüntü kalitesi yüksek ve gerçeğe yakın olarak grafiklerini tasarladıkları Dirt3 oyununu ve DLC’lerini oyun severlerin beğenisine sunmuş durumdadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir